Oyun Haberleri

Pokemon Görüntüsü Tüm Eeveelutions’ları ve Karşılık Gelen Poke Toplarını Gösterir

pokemon-eevee-sylveon

A pokemon hayranı, tüm Eeveelutions’ları ve bunlara karşılık gelen benzersiz renk kodlu Poke Balls’u gösteren bir resim yarattı; pokemon eğitmen avlarını doğru şekilde sıraladı. Bazı nesiller için pokemonbirden fazla Eeveelutions oluşturuldu ve 6. Nesil’de Sylveon ile birlikte yeni bir tane getirmeden yavaşladı Pokemon Kızıl ve Menekşe, Pokemon Kılıcı ve Kalkanı, veya Pokemon Efsaneleri: Arceus.


Reddit kullanıcısı Sdrey geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda bulundu. pokemon altında temsil edilen her biri için eşleşen bir Poke Ball ile Gen 1’den itibaren her Eeveelution’ı tasvir eden hayran çizimi. Pokemon Kırmızı ve Mavi Poke Balls’un jenerik serisiyle piyasaya sürüldü ve piyasaya sürülmesi Pokemon Altın ve Gümüş beraberinde bir Pokemon’un yazımına veya doğasına özgü benzersiz Poke Topları getirdi. 1. Nesilden bu yana piyasaya sürülen özel Poke Toplarını kullanan Sdrey’in fan sanatı, Kayısılardan yapılan karşılık gelen öğelerin Eevee evrim çizgisini ne kadar doğru bir şekilde yansıttığını gösteriyor, sanki bir bütün olarak yazı yazmak yerine sanat onlar için yapılmış gibi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Glitch, Diglett’in Yeraltında Nasıl Göründüğünü Açıklıyor

Sdrey’ler pokemon Reddit gönderisinde Vaporeon’u Lure Ball’un üzerinde, Jolteon’u Fast Ball’la, Flareon’u Level Ball’un yanında, Espeon’u Dream Ball’un üstünde, Umbreon’u Moon Ball’la, Glaceon’u Heavy Ball’un üzerinde, Leafeon’u a Friend Ball ile süsledi ve Sylveon’u yakaladı. bir Aşk Balosu. Bu Poke Toplarının tümü, özellikle Eeveelution’ın yazımına atıfta bulunmasa da, renk şemalarının tümü, yalnızca diğer tüm Eevee’ye dönüşen formu eksik olan sekizli ile eşleşir. Sdrey’nin ise pokemon hayran sanatı Eevee’yi içeriyordu, soluk renkleri göz önüne alındığında bir Premier Ball tarafından yansıtılmış olabilir, ancak mevcut Poke Ball’ların hiçbiri, diğer özel topların mevcut öğelerle renk şemalarını paylaştığı şekilde kumlu bej ve çikolata kahvesi kombinasyonuna sahip değil.

OKU  Epic Games'in yayıncılık stratejisi başkanı Sergiy Galyonkin şirketten ayrıldı: 'Epic'in bu yeni sürümüne uygun değilim'

Her eeveelution’ın eşleşen özel bir Poké Topu vardır. En sevdiğiniz kombinasyon nedir? pokemondan

Pokemon Eeveelution hayran çizimi neredeyse 10.000 olumlu oya ulaştı. pokemon Pokemon ve Poke Balls arasındaki benzerlikleri henüz fark etmemiş olmalarına çoğunlukla şaşıran hayranlar. Kimono Kızlarına benzer Pokemon Altın ve GümüşSdrey, dizinin 7. bölümünde aynı adlı karakterlerden ilham aldıklarını belirtti. Pokemon Evrimleri eşleşen Poke Balls’un saç aksesuarlarına sahip anime serisi. Hangi eşleşmenin favorileri olduğunu soran Sdrey, bazı ilginç seçenekler topladı. pokemon Eeveelutions’a sahip eğitmenler.

Gibi birçok pokemon hayranlar, Sdrey’in her Eeveelution fikrine katıldıklarını ifade ettiler, bazıları kartal gözlü pokemon oyuncular, belirli yazım için hangi Poke Balls’un daha uygun olacağına dikkat çekti. Bir oyuncu, bu Poke Balls’un bir yerden satın alınamayacağının altını çizerken, pokemon Standart olanlar gibi Mart, bir başkası Poke Balls’da çok fazla olasılık olduğu için daha fazla çeşitlilik olmadığına üzüldü.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet’in En İyi 5 Pokemonu Sadece Bir Gen 9 Yaratığı İçeriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir