Oyun Haberleri

Pokemon Hayranları Parasekt Gibi Görünen Yenilebilir Tatlı Çörekler Pişiriyor

pokemon-anime-parasect-mushroom

Son zamanlarda, bir pokemon fan, aslen ilk nesil oyunlardan daha az bilinen canavarlardan biri olan Parasect’ten esinlenerek tatlı bir muamele yaptı. Hayran daha sonra el işlerini Reddit’te yayınladı. pokemon hayranlar çalışmalarını övdü ve Parasect’i tatlı bir çörek haline getirmek için hangi malzemelerle çalıştıkları hakkında sorular sordu.


Mantar Pokemon olarak bilinen Parasect, ilk olarak ortaya çıkan Böcek ve Çim çift tipi bir Pokemon’dur. Pokemon Kırmızı ve Mavi Game Boy için. En son görünüşü 2022’lerdeydi. Pokemon Efsaneleri: Arceus. 24. seviyede geliştikten sonra sırtındaki mantarın olağanüstü oranlarda büyümesiyle, birkaç Pokedex girişinde Parasect’in aslında mantarın kendisiyle birlikte bir konak-parazit çifti olduğu belirtiliyor. Savaşta Parasect, kendini savunmak için Fury Cutter ve Cross Poison gibi fiziksel saldırıların yanı sıra imza hareketi Spore’u kullanabilir. Bununla birlikte, Ateş ve Uçan saldırılara karşı dörtlü zayıflığı ve düşük hızı ve HP’si ile Parasect, Kanto bölgesindeki en güçlü Pokemonlardan biri değildir. Ancak bu, Pokemon hayranlarının tasarımında çekicilik bulmasını engellemedi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Fuecoco Card, Paldea Bölge Binasının İçini Gösteriyor

r/Pokemon alt dizininde, prionosuchus_ adlı bir kullanıcı, Japonya’da “melonpan” olarak bilinen Parasect’in görüntüsünde tatlı bir çörek yarattı. Geleneksel olarak ana aroması kavun olmamasına rağmen, kavun rulosu olarak da adlandırılan melonpan, kavuna benzer belirgin bir şekle sahip olmasıyla bilinir ve genellikle zenginleştirilmiş ekmek hamurunun üzerine kurabiye hamuru ve çikolata parçaları gibi tatlı öğelerle yapılır. çeşitli şurup türleri. prionosuchus_ tarafından yayınlanan resimlerde, Parasect’in mantar şeklini yapmak için kırmızı kurabiye hamuru ve ön pençeler için biraz fazla hamur kullandılar. Rulolar bittiğinde, Parasect’in gözlerini ve mantar lekelerini noktalamak için renkli buzlanma kullandılar. Parasect, gıda bazlı bir Pokemon olarak kabul edilmese de, bazıları pokemon hayranlar kavun Parasect’i lezzetli bir ikram olarak gördüler.

OKU  CDPR geliştiricileri, son dönemdeki işten çıkarmaların yol açtığı "muazzam miktardaki stres ve güvensizlikten" sonra, iyileştirmelere rağmen sendikalaşmanın hala gerekli olduğunu söylüyor

pokemon-kavun pan

r/Pokemon’daki prionosuchus_ gönderisi iki gün içinde 2,7 binden fazla olumlu oy aldı. Digerine ragmen pokemon hayranlar geçmişte Parasect için oyun içi tasarımlar yapmış olsa da, Mushroom Pokemon’un fırınlanmış bir versiyonu alışılmadık bir manzara. Yorumlarda, diğer Reddi kullanıcıları prionosuchus_’a kavun tariflerini nasıl yaptıklarını sordu ve bazıları kavunu Meksika’da ve güneybatı ABD’nin bazı bölgelerinde bulunan konka ekmeğiyle karşılaştırdı.

prionosuchus_ ve diğer sanatçıların katkılarıyla pokemon topluluğun gidişatını belirleyen topluluk, 2023 için olaylarla dolu bir yıl olabilir. pokemon. söylentileri ile Pokemon Kızıl ve Menekşe DLC hızlanıyor, Parasect ve diğer eksik Pokemon’un dokuzuncu nesilde görünüp görünmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Pokemon Efsaneleri: Arceus Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Pokemon Olmayan Tüm Oyun Ucube Oyunları

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.