Oyun Haberleri

Post Malone ‘iki haftalık kargaşa’ için Apex Legends’a geliyor, Tanrı hepimizin yardımcısı olsun

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 09: Post Malone attends the 2018 American Music Awards at Microsoft Theater on October 9, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Ödüllü şarkıcı ve söz yazarı Post Malone, Kasım ayında Apex Legends’a “iki haftalık kargaşa”yı getiriyor. Bu ne anlama gelir? Sana karşı açık konuşacağım: Hiçbir fikrim yok.

Bunun ne olabileceğine dair haber Post Malone’un Twitter hesabından geldi ve şöyle yazdı: “İki haftalık güzel kargaşaya hazır olun #ApexLegends.” Şifreli mesaj, Posty’nin az önce bir R-301’den bir patlama yemiş gibi yere serildiği kısa bir video klibin üzerinde yer alıyordu ve kederli bir şekilde “Birisi beni anlayabilir mi?”

Daha fazla gör

Post Malone’un Fortnite’a geleceğini ilk okuduğumda aklıma hemen Travis Scott’ın Fortnite’taki çığır açan (ve para kazandıran) sanal konseri geldi. Her şey mümkün ve eğer böyle bir şey planlanıyor olsaydı çok güzel olurdu; dijital dünya olarak Apex Legends için ileriye doğru büyük bir adım olurdu ama bunun gerçekçi bir beklenti olduğunu düşünmüyorum: Apex bir meta veri dizisi değil Fortnite gibi bir şey ve bu ölçekte bir oyun içi etkinlik düzenlemek kesinlikle Respawn’ın çok fazla birikim olmadan yapıp bırakacağı bir şey değil.

Teaser videosu, Post’un bir portresi üzerine yerleştirilmiş Apex Legends karakteri Octane’nin bir görüntüsüyle son buluyor ve bence bu muhtemelen ne olacağına dair daha iyi bir ipucu: Post Malone’dan ilham alan bir görünüm, belki bir “yüz dövmelerini bul” koleksiyon etkinliği , muhtemelen biraz yeni müzik ve hatta belki biraz dinleme, ki bu onun geçmişte ara sıra yaptığı bir şeydi.

Post Malone, 2022’de hayır kurumlarına bağış toplamak amacıyla Apex Legends’ı yayınladı. (İmaj kredisi: Post Malone (Twitter))

Malone aslında bir Apex Legends hayranı: 2022’de Full Send Podcast’iyle (Dexerto aracılığıyla) yaptığı bir röportajda, Fortnite’a hiç girmediğini söyledi “çünkü 12 yaşındakilerin bana 90’lar atmasını ve kelimenin tam anlamıyla beni sinirlendirmesini istemiyorum” Monitörümü odanın diğer ucuna fırlat” dedi ama Apex gerçekten onun için tıkladı.

Malone, “Warzone ve Call of Duty falan oynardım” dedi. “Hiçbir zaman BR’ci olmadım çünkü onlarda o kadar iyi değilim. Ama Apex’le ilgili bir şey var ki, onu yeni oynamaya başladım ve gerçekten çok keyif aldım.”

OKU  Overwatch 2 Oyuncuları, PachiMarchi Etkinliğinden Tonlarca Battle Pass XP Kazanabilir

(İmaj kredisi: Post Malone (Twitter))

Apex Legends Post Malone etkinliği, sonuçta ne olursa olsun, 7 Kasım’da başlıyor. gönderildi (üzgünüm) daha fazlasını bildiğimizde neler olduğu hakkında.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.