Oyun Haberleri

Orijinal Life Is Strange geliştiricileri, sıradaki güzel animasyonlu, seçim odaklı bir anlatı oyunu yapıyor

Orijinal Life Is Strange geliştiricileri, sıradaki güzel animasyonlu, seçim odaklı bir anlatı oyunu yapıyor

Life Is Strange geliştiricisi Don’t Nod’un yeni bir oyunu var ve görünüşe göre gençlik dramasında bir megacorps, tanrılar ve ölümlü ve ilahi dünyalar arasındaki tehlikeli denge hikayesi için ticaret yapıyoruz. Yani hemen hemen aynı şey. Harmony: The Fall of Reverie dünkü Nintendo Direct’te ortaya çıktı ve bu yılın Haziran ayında Steam’de yerini aldı.

Oyun, “çok yakın bir gelecekte”, MK adlı uğursuz bir şirketin egemenliğine giren Akdeniz’deki Alma şehrinde geçiyor. Kayıp annesini aramak için şehre dönen ve “onu başka bir dünyaya, İnsanlığın Özlemlerinin yaşadığı Reverie’ye bağlayan bir durugörü yeteneğine sahip olduğunu hemen anlayan” Polly olarak oynuyorsunuz.

O dünyada, Harmony adında bir tanrıça olur ve sonunda hangi Esin’in -Güç, Mutluluk, Kaos ve Gerçek gibi şeylerin- onu yöneteceğini ve Düş ile fani dünya arasındaki dengeyi yeniden kuracağını seçmek zorunda kalacaktır. Her şey büyük ölçüde seçim odaklı geliyor, hikayenin farklı dalları Augural adlı bir tahtada oynanıyor, görünüşe göre yaptığınız seçimleri, bunların sizi nereye götürdüğünü ve nereye götürdüğünü gösteriyor. abilir farklı bir şekilde seçmiş olsaydın seni almış olurdum.

Her şey, en azından tanıtım fragmanında oldukça inanılmaz görünen 2D, animasyonlu bir sanat tarzında yapılır. Oyunun sanatı, benim çok ilgimi çeken farklı bir Cumartesi sabahı çizgi film havasına ve Celeste şöhretinden Lena Raine’in bir film müziğine sahip gibi görünüyor. (yeni sekmede açılır).

Don’t Nod’u bir tür kusurlu mücevher fabrikası olarak düşünme eğilimindeyim, ancak Life Is Strange 2’yi veya şirketin ondan sonra yaptığı oyunları oynamadığımı itiraf etmeliyim. Life Is Strange 1. Sezon için çok zaman harcadım (yeni sekmede açılır) ve vampir (yeni sekmede açılır), yine de ve bu oyunların her ikisinin de sorunları olsa da (Vampyr moreso), bazı oldukça yüksek zirveleri de var. Harmony bu standardı karşılayabiliyorsa, beni gemide sayın.

Harmony: The Fall of Reverie’yi Steam sayfasından takip edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır)dan güncellemeleri takip edebilirsiniz. Twitter’da Başınızı Sallamayın (yeni sekmede açılır).

OKU  Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir