Oyun Haberleri

PSA: Starfield ön yüklemeleri artık Steam’de yayında

Starfield — a Starfield player character approaches a hovering, glowing, gyroscope-like artifact.

Starfield artık Steam’de ön yüklemeye hazır ve 116 GB’lık devasa bir indirmeye sahip. RPG’nin yarı resmi 1 Eylül sürümünden önce ön sipariş verdiyseniz ve ön yükleme seçeneği gösterilmiyorsa Steam uygulamasını yeniden başlatmanız yeterlidir.

PC Game Pass’te ön yükleme bir süredir mevcut, yani aboneyseniz ve orada oynuyorsanız, hemen şimdi de yükleyebilirsiniz. Çok büyük bir indirme işlemidir, bu yüzden yapmanızı öneririm.

Küresel Starfield yayın süreleri, Bethesda’nın yeni gezisi için ne kadar ödediğinize bağlı olarak değişir. Premium Sürümü satın alırsanız 31 Ağustos gibi erken bir tarihte erişim kazanırsınız; Eğer standart sürümden vazgeçiyorsanız veya PC Game Pass’te oynuyorsanız, 5 Eylül gibi erken bir tarihte çıkacak.

Microsoft’un Starfield’dan biraz para kazanmak istediği hissine kapılıyorum. Bu Premium Sürüm teşviki, önümüzdeki günlerde çok sayıda FOMO’ya ve çok sayıda anlık satın alma işlemine neden olacak. Sadece bu değil, aynı zamanda 1 dolarlık PC Game Pass denemesi de Starfield’ın çıkışından önceki günlerde oldukça uygun bir şekilde ortadan kalktı. Sanırım yeterince adil: Microsoft’un birinci taraf teklifleri yıllardır o kadar da iyi değildi ve Starfield’ın da bunu hesaba katması gerekiyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  AMD'nin yeni nesil Threadripper Pro 7000 serisi çipleri 96 çekirdeğe kadar geliyor ve ben tüketici versiyonlarını sabırsızlıkla bekliyorum