Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 Oyuncusu Oyunda Efsanevi John Wayne Karakterini Yeniden Canlandırıyor

red-dead-redemption-2-john-wayne-recreation

A Kırmızı Ölü Kefaret 2 oyuncu, John Wayne’in silahlı soyguncusu JB Books’tan inanılmaz canlandırmalarını sergiledi. Nişancı. Kırmızı Ölü Kefaret 2 tüm zamanların en ikonik Western hikayelerinden biridir ve onunla diğer klasik Western hikayeleri arasında geçişler görmek çok uygundur.


Oyunun ilk çıkışından yaklaşık beş yıl sonra, Kırmızı Ölü Kefaret 2 karmaşık açık dünyalar için altın standart olmaya devam ediyor. Rockstar’ın detaylara gösterdiği özen, bugüne kadar hala yeni şeyler bulunmasıyla rakipsiz. Piyasaya sürüldüğünde eleştirmenlerce övüldü ve inanılmaz satışlarla ödüllendirildi. Son zamanlarda, Kırmızı Ölü Kefaret 2 50 milyon satış sınırını geçerek tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri oldu. kadar başarılı olamasa da GTA 5 Rockstar için bu rakamlar, Rockstar’ın 2010’ların devamı için yeşil ışık yaktığında tahmin edebileceği her şeyin ötesinde olabilir. Kırmızı Ölü Kefaret.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Sanatçı, Red Dead Redemption 2’den Arthur Morgan’ın Karakalem Karakalem Çizimini Yapmak İçin 83 Saat Harcadı

Rekreasyon, rekreasyonları ile John Wayne’in 1976’lardan JB Books tasviri arasında yan yana bir karşılaştırma yayınlayan Redditor TheKey32 tarafından yaratıldı. Nişancı. Ürkütücü derecede doğru ve indirilirse, tek oyunculuda Valentine barmeninin yerini alıyor. Rekreasyon, TheKey32’nin NPC Makeover Project adlı daha geniş bir projesinin parçası ve gelecekte daha da klasik Batılı karakterlerin geleceğini vaat ediyor. Bu özel örnek bir mod olsa da, birçok oyuncu Kırmızı Ölü Çevrimiçi klasik figürleri bir kez daha hayata döndürmek için. Bir Kırmızı Ölü Çevrimiçi oyuncu, başka bir oyuncu tarafından hemen vurulmadan önce, karakterini oyunda Abraham Lincoln gibi bile gösterdi.

OKU  Bu implant, şiddetli felç geçirenlerin metin göndermesine ve interneti sadece zihinleriyle kullanmasına olanak tanır.

Dizideki oyuncular oyunu çok sevdiler ve belirli unsurların nasıl elde edildiğini merak ettiler. Bir kullanıcı, cep saati zincirini karaktere nasıl almayı başardıklarını sordu ve bunun aslında çeşitli NPC’lerin birleştirilmiş parçalarından yapılmış özel bir yelek olduğu ortaya çıktı. Kırmızı Ölü Kefaret 2 ister Arthur Morgan ister John Marston olsun, oyuncuların karakterlerini özelleştirebilmeleri için pek çok kıyafeti var, ancak bu kıyafet ana oyunda yok gibi görünüyor.

Özelleştirme ne için çok önemli? Kırmızı Ölü Kefaret 2 Ve Kırmızı Ölü Çevrimiçi başarmayı başardılar, oyuncular bunun herhangi bir potansiyelde odak noktası olarak kalmasını umacaklar Kırmızı Ölü Kefaret 3. İle GTA 6 yolda, Rockstar şu anda başka yerlerde elleri dolu. Oyunun devamı geliştirici tarafından henüz onaylanmasa da, muazzam satış rakamları, geliştirildikten sonra oyunu bir formalite haline getirebilir. GTA 6 tamamen geriliyor.

Kırmızı Ölü Kefaret 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da kullanılabilir.

DAHA: Neden Red Dead Redemption 2’nin Saint Denis’i Kendi Spin-Off Oyununu Yaratmalı?

OKU  Resident Evil Village VR Modunun Çıkış Tarihi Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Oyun Haberleri

Intel'in Meteor Lake çipleri sonuçta masaüstü bilgisayarlara geliyor

Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir