Oyun Haberleri

Razer şimdi güneş gözlüğü yapıyor ve hayır, RGB aydınlatmaları yok

Razersuperfuture

Razer, RGB aydınlatmalı oyun çevre birimleri ile tanınan bir markadır. Kesinlikle gösterişli olsa da, en iyi oyun faresi de dahil olmak üzere en iyi listelerimizin birçoğunun başında yer alan oldukça harika bir donanıma sahip. (yeni sekmede açılır) ve en iyi oyun mouse pad’i (yeni sekmede açılır). Ancak Razer, Razer Zephyr RGB yüz maskesi gibi oyunlarda bazı tuhaf şeyler yapmasıyla da tanınan bir markadır. (yeni sekmede açılır)ve şimdi bir çift güneş gözlüğü.

Gözlükler, Retrosuperfuture ile bir işbirliğidir. (yeni sekmede açılır), kullanıma hazır gözlüklere odaklanan bir İtalyan markası. Retrosuperfuture’ın tasarımları, normal güneş gözlüklerinizden bir bilimkurgu rave’sinde evinizde görünecek vahşi şeylere kadar uzanır. Bu işbirliğine Razersuperfuture adı verildi ve yalnızca Razer’da mevcut olacak (yeni sekmede açılır) ve Retrosüpergelecek (yeni sekmede açılır) mağazalar.

Görünüşe göre, bunlar benim için değil. Yanlarda devam eden üst kısımda kalın bir çerçeve ile büyüktürler. Günümüzün cam dolu dünyasında neredeyse retro ve düşük teknolojili görünmelerini sağlayarak onlara 80’lerin bilim kurgu havasını veriyor. Tasarımın alt kısmı kayak gözlüğüne benzer şekildedir, bu nedenle tüm görünüm yüze oturan biraz bükülmüş dikdörtgen bir maske gibidir.

Tasarımın küratörlüğünü, Web3 kalabalığına yönelik fiziksel ve dijital giyim satan bir çevrimiçi mağaza olan D-CAVE yaptı. Gerçek dünyada ve internette çekici olmayan baskılı kapüşonluları sevenler için harika. Bu aslında biraz utanç verici olan neden daha fazla Razer gibi görünmediklerini açıklıyor. Bu gözlükler, amaçladıklarını gerçekten elde etmek için çok mülayim kategorisine giriyor gibi hissediyorlar. RGB aydınlatması ve hatta yılan yok.

Mükemmel çevre birimleri

(İmaj kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi (yeni sekmede açılır): oyun için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi (yeni sekmede açılır): PC’nizin en iyi arkadaşı…
En iyi oyuncu kulaklığı (yeni sekmede açılır): oyun içi sesi görmezden gelme

OKU  Linus Tech Tips'in son eleştirisi açıklandı

Nispeten düşük teknolojili olmasına rağmen, bir birim olarak lensler, kullanıcıların bunları hem içeride hem de dışarıda sallamaya çalışmasına izin vermesi gereken bir fotokromik lense sahiptir. Oyuncular için mavi ışık koruması da eklendi.

Tüm bunlar size 405 ABD Doları veya 239 Euro’ya mal olacak, bu oldukça normal güneş gözlükleri gibi görünen bir şey için oldukça ağır bir fiyat. Reçete tekliflerine kilitlenmiş biri olarak, daha fazlası için daha az ödedim, ancak bu sürümle harika bir şey kaçırıyormuşum gibi hissetmemek güzel. Meraklıları için, kadehler sınırlıdır, bu yüzden 5 Mayıs’ta piyasaya çıktıklarında acele etmek isteyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.