Oyun Haberleri

Red Dead Online oyuncuları bir numara alıyor ama ödül alamıyor; aynı DLC bileti art arda üçüncü Cadılar Bayramında da geri dönüyor

A skull lantern glowing in Red Dead Online.

Red Dead Online’ın 2020’nin sonlarında bağımsız bir oyun olarak yeniden piyasaya sürülmesi, her zaman iyimser olan topluluğu için sahte bir şafak gibiydi. Rockstar unvanını koruyor ancak birkaç yıldır tekrarlanan içerik döngüsü içinde ve bu oyuncu tabanının da oldukça zengin olduğu söylenebilir. 2020’den beri karneyle hayatta kalıyoruz. Bu, şimdiye kadar gördüğüm en iyi oyun içi protestolardan birine yol açtı; bir ton RDO oyuncusu 2020 yazında palyaço kılığına girerek bir araya geldi. önemli güncellemelerin eksikliğini protesto etmek için.

Pekala, o kırmızı burunların tozunu alın ve yağlı boyayı getirin: Rockstar, RDO’nun tatil dönemi için Cadılar Bayramı temalı içerik alacağını duyurdu; bu içerik, ilk olarak 2021’de Cadılar Bayramı için piyasaya sürülen ve daha sonra 2022’de tekrarlanan Halloween Pass 2 olarak adlandırılıyor. Tipik RDO tatil etkinliği geçişleri, oyuncuların 15 seviyeye kadar sıralama yaparak kilidini açtığı etkinlik temalı aksesuarlardan oluşur: kan lekeli giysiler, korkutucu maskeler, kafatası fenerleri, kötü görünümlü makaslar… anladığınız gibi.

Cömertçe söylemek gerekirse, daha önce Halloween Pass 2’yi satın alan oyuncuların tekrar satın almasına gerek kalmayacak. Bileti daha önce satın almamış olanlar, kartı 20 altın külçe karşılığında satın alabilirler; bu, oyun içinde gerçek parayla satın alınabilir (25 altın külçe 10$’dır) veya oyun oynarken kazanılabilir. Halloween Pass’a ayrıca oyun içi Fear of the Dark ve Dead of Night etkinliklerinin dönüşü de eşlik edecek ve oyunculara giriş yapmaları için bazı şapkalar ve bir palto verilecek.

Bir oyuncu oyunun alt dizininde bu konuda şikayette bulundu. “Yeni olmalısın,” dedi TheRealTr1nity, “Aferin sana.” RDO oyuncularının bu noktada teslim olmaktan çok kızgın olduklarını söyleyemem ve “Rockstar” kelimesini bir küfür kelimesiyle veya aslında aşırı iyimser dilekçeyle birleştiren gönderiler bulmakta zorluk çekmezken, çoğu kişi bunu anlamamış gibi görünüyor. bundan fazlasını bekle. Rockstar çıtayı o kadar düşürdü ki en yaygın şikayetlerden biri, 2020’deki Halloween Pass 1 yerine üçüncü kez Halloween Pass 2’yi geri getirmeleri.

RDR çizgi romanı. r/RedDeadOnline’dan başka bir (aynı) Cadılar Bayramı bileti

Red Dead hayranlarını kendilerini biraz terk edilmiş hissettikleri için suçlayamayız. Bu oyuncular bu kovboy hayatını gerçekten seviyorlar ve Red Dead Redemption’ın yeniden yayımlanması gibi şeyler karşısında aşırı heyecanlanma eğilimindeler: Sonuçta var olan bu oyun, tuhaf bir kararla, bir remaster yerine bir port oldu. yalnızca PS4 ve Switch’te yayınlandı (ve harika bir 50 $ fiyatla). O oyun PC’ye hiç gelmedi. Bu karar, bir kişinin “Rockstar Hollandalı ve hepimiz Arthur olduk” şeklinde bir şaka yapmasına yol açtı ve Rockstar’ın herhangi birini aldattığını öne sürmek haksızlık olsa da, bazı kararlarından dolayı hayal kırıklığına uğramak mantıklı görünüyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tekken 7, 10 milyondan fazla kopya sattı