Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2’de bir kakayı cilalayamazsınız ama dokularını kapsamlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Smiling cowboy Arthur Morgan.

Nexus Mods kullanıcısı çöp adam42069 – doğru okudunuz – bugün “Comprehensive Sh-t Upscale” adlı bir mod yükledi, bu yazının yazıldığı sırada indirme istatistiklerine göre dünyada en az 42 kişinin istediği bir şey.

“Hiç Valentine’e binip DAHA SÜRÜKLEYİCİ olmasını diledin mi?” çöp adam42069 büyük, kalın harflerle yazıyor. “Tüm RDR2 topluluğunun yararına BİRÇOK BOK dokuyu ZORLU BİR ŞEKİLDE yükselttim.”

Sayfanın kendisinde, Red Dead Redemption 2’nin gübresini “her zamankinden daha parlak” yapan “kapsamlı bir revizyon” vaat eden harika bir şekilde düzenlenmiş birkaç reklam resmi var. “Kurt kakası bile!” övünür. Gerçekten kapsamlı.

Yorumlar sayfası, modlama topluluğunun bu köşesi için beni daha az üzmedi veya endişelendirmedi. Nexus Mods kullanıcısı frague32, “bir dahaki sefere havayı yükselt” diye yazıyor. Bu arada SaniRattani kullanıcısı şöyle yazıyor: “Harika bir mod! Hey, ne zaman aldığımız et parçalarını yükselten bir mod yapabilir misin? [we] bir av tüfeğiyle bir NPC’nin kafasını uçurmak mı?”

Kullanıcı Spifferino’nun yorumunun kendi adına konuşmasına izin vereceğim.

Gölgede kalan çok üzgün bir varlığın emojisi.

(İmaj kredisi: Nexus Mods’ta Kullanıcı Spifferino)

Çöp adam42069’un topluma yaptığı tek katkı bu değil. Diğer çalışmaları arasında “2k karpuz” adlı başka bir Red Dead Redemption 2 modu, zararsız “Yükseltilmiş Sıçramalar” ve “Yükseltilmiş Mermi Delikleri” ve oyunun ayını Todd Howard’ın uğursuz bir yüzen png’si ile değiştiren bir mod yer alıyor. Skyrim ve yaklaşan Starfield için yönetmen ve baş yapımcı.

Virtüöz çöpçü 42069’un zihni olması gereken büyüleyici labirente dalmaya çalışmayacağım. Bence bu modlar, işler ne kadar karanlık olursa olsun, her zaman küçük ayrıntıları önemseyen birinin, umursayan birinin olacağını bize hatırlatmaya hizmet ediyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Team Fortress 2'nin büyük Yaz Güncellemesi 14 yeni harita ve 25 kozmetik ile yayında ve kesinlikle Valve'ın bunların hiçbirini yapmadığına bahse girersiniz