Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Glitch, Sebastian Sallow’un Riverdance’e Gitmesine Neden Oldu

Sebastian Sallow - Hogwarts Legacy

A Hogwarts Mirası Oyuncu geçenlerde Slytherin öğrencisi Sebastian Sallow’u dans ettiren komik bir böcek tespit etti. Karakterin İrlanda mirası göz önüne alındığında, bu yeni Hogwarts Mirası Bug, ünlü bir İrlanda dansı yapıyormuş gibi görünmesini sağladığından, neredeyse bir özellik gibi görünebilir.


Geçen ay lansmanından sonra, Hogwarts Mirası satışlarda büyük bir başarı elde etti, kaprisli, büyülü dünyasıyla dünyanın her yerindeki oyuncuları cezbetti. Ne yazık ki, geniş açık dünya tasarımı nedeniyle Hogwarts Legacy, geliştiriciler tarafından öngörülemeyen etkileşimlerin neden olduğu hatalara eğilimlidir. Bir oyuncunun kamerasını bir kurbağaya sıkıştırması ve sonunda genel deneyime katkıda bulunması gibi bazıları oldukça komik.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts’ın Eski İnekleri Ejderhalardan Güvenli Değil

Şimdi, Hogwarts Mirası Oyuncu ChefsKnife76, Reddit’te ilginç bir keşif paylaştı: Bir hata nedeniyle, Sebastian Sallow kimse bakmazken Nehir Dansı yapıyor. Kısa klipte, Sebastian’ın neredeyse insanlık dışı bir hızda step dansı yapıyormuş gibi bacaklarını hızla hareket ettirdiğini görmek mümkün.

Yorumlarda, Redditor Turbulent-Dream3623, anne tarafından İrlandalı olduğu için aksaklığın doğrudan Sebastian’ın mirasıyla ilgili olduğu şakasını yaptı. Sebastian’ın üzücü geçmişine rağmen, aksaklıklar olduğunda eğlenmek için biraz enerji buluyor. Riverdance terimi genellikle şarkı ve koreografileriyle dünya çapında üne kavuşan 1994 Eurovision İrlanda şampiyonları tarafından yapılan ünlü bir dans performansı ile birlikte kullanılır.

OKU  Gelecek hafta Blizzard'ın bonus XP etkinliğiyle Diablo 4 karakterinizi doğrudan tanrılığa fırlatın

Ne yazık ki, tüm aksaklıklar bu kadar komik değil. Birkaç gün önce, bazı oyuncular bir Hogwarts Mirası oyuncuların mobilyaların içinde sıkışıp kalmalarına ve oradan çıkamamalarına neden olan oyunu bozan bir böcek. Bu durumda büyü yapmak, hızlı seyahat etmek, menüyü açmak veya herhangi bir şekilde hareket etmek imkansızdı. Oyunu hemen kapatmazlarsa, otomatik kaydetmeleri hata nedeniyle bozulabilir ve hatta kaydetme dosyalarını kaybedebilirler.

Eksikler bir yana, Hogwarts Mirası satışlarda oldukça iyi gidiyor ve tüm beklentileri aşıyor. Son raporlar, oyunun neredeyse daha fazla sattığını gösteriyor Elden Yüzüğügeçen yıldan büyük bir hit oldu ve bu, onu İngiltere’deki tüm nesilde en hızlı satan oyunlardan biri haline getiriyor ve bölgedeki diğer ünlü franchise’ların ilk satışlarını geride bırakıyor. Görev çağrısı.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de, 5 Mayıs’ta çıkacak PS4 ve Xbox One sürümleri ve 25 Temmuz’da çıkacak bir Switch bağlantı noktasıyla sunuluyor.

DAHA: Hogwarts Legacy İncelemesi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Cities: Skylines 2 yaması 'gereksiz derecede büyük' ​​karakter dokularını düzeltiyor, 'saldırgan' radyo reklamını kaldırıyor