Oyun Haberleri

Resident Evil Village VR Modunun Çıkış Tarihi Açıklandı

RE_Village_Lady_Dimitrescu_Daughters

Capcom, PlayStation VR2 sürümünün ne zaman çıkacağını onayladı. Resident Evil Köyü mevcut olacak. Resident Evil Köyü VR Haziran ayında Sony’nin State of Play’inde duyuruldu ve burada oyuncular Ethan’ın hayranların gözdesi Lady Dimitrescu ile yüz yüze geldiğini gördü.


Resident Evil Köyü geçen yıl yayınlanan ve doğrudan dünyada görülen olayları takip eden uzun soluklu hayatta kalma korku serisinin son bölümüdür. RE7: Biyolojik tehlike. Oyuncular, kızını kurtarmak için gizemli bir köye giden Ethan Winters’a bir kez daha katılıyor. Serideki yedinci giriş gibi, RE: Köy önceki oyun piyasaya sürüldüğünde geniş çapta övülen ve gelecek VR güncellemesine uygun olan birinci şahıs bakış açısını kullanır.

İLGİLİ: Resident Evil 7 Streamer Beats Game Halk Kütüphanesinde

sahip olan herhangi bir oyuncu RE: Köy 22 Şubat’ta PlayStation VR2 ile birlikte piyasaya sürüldüğünde bu ücretsiz güncellemeyi talep edebilecek. Bu, hem Standart sürüm hem de yakın zamanda piyasaya sürülen Gold Edition için geçerlidir ve tümünü kapsar. Köykampanyası. Capcom’a göre, Sony’nin kulaklığının tüm özellikleri kullanılacak. 4K HDR ekranlar, göz takibi ve 3D ses, Ethan Winter’ın son gezisinde tamamen sürükleyici bir deneyim yaratmak için kullanılacak.

OKU  Hi-Fi Rush, 3 Paskalya Yumurtası İçinde Bir Kötülüğe Sahip Olabilir

PlayStation VR2 Sense kontrol cihazları, ayrı kontrol cihazları Ethan’ın ellerini temsil edeceği ve bağımsız olarak çalışacağı için oyunculara gerçekçilik hissi verecek şekilde ayarlanmıştır. Oyuncular, bir elleri savunmak için kullanılırken, diğer elleriyle yaklaşan düşmanlara ateş ederek ayrı işlevleri yerine getirebilecekler. Aynı şekilde, oyuncular kendilerini daha maceracı hissediyorsa, Capcom, başa çıkılması gereken çok fazla düşman olması ihtimaline karşı çift elli silahlar da deneyime dahil edecek.

Oyuncular şüphesiz Capcom’un verdiği için mutlu olacaklar Resident Evil Köyü çok dikkat Bu yıl, ekip iyi karşılananları yayınladı. Resident Evil Village Winters’ın Genişletmesidaha geleneksel bir üçüncü şahıs modu olan Mercenaries Ek Siparişlerinin ve Shadows of Rose DLC’nin geri dönüşünü içeren. Bu ek içerik, ana hikayenin devamı niteliğindedir ve ana oyundaki olaylardan 16 yıl sonra yetişkin bir Rose Winters’ı konu alır.

Village’ın piyasaya sürülme zamanlaması, Capcom’un piyasaya sürülmesinden sadece haftalar önce geliyor. Resident Evil 4 24 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan remake. Hayranların favorisi giriş, o zamandan beri neredeyse tüm diğer konsollara taşınmadan önce GameCube’e özel olarak yayınlandı. Ve önceki yeniden yapımlarda olduğu gibi, RE:4 2005 orijinaline kıyasla grafiklerde, seste ve genel atmosferde büyük bir gelişme görecek.

Resident Evil Köyü 22 Şubat’ta PS VR2 için çıkacak.

DAHA: Neden Resident Evil 9 Muhtemelen Tam Olarak “Resident Evil 9” Olmayacak?

OKU  Wild Hearts geliştiricileri, PC bağlantı noktasının çok kötü çalıştığını kabul ediyor ve gelecek hafta düzeltme sözü veriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.