Oyun Haberleri

Resmi NBA oyunu bir kez daha PC oyuncularını zorluyor

Kobe Bryant in NBA2K24 executing a slam dunk.

2K Games, yaklaşan NBA2K24’ün bazı özelliklerini ayrıntılı olarak açıkladı, ancak PC oyuncuları için en büyük ve en hayal kırıklığı yaratan şey, evet, PS4 ve Xbox One nesil konsollar için yapılmış sürümü alıyor olmamız. 2K hemen çıkıp bunu söylemedi, ancak şeytan bu yılın girişi için yaptığı büyük adımın ayrıntılarında gizli: çapraz oyun. Bunun dışında, yalnızca PS5 ve Xbox Series S/X sürümleri bu yeni özelliğe sahip olacak.

Bu bir resmi makamda görülebilir. NBA2K24 SSSve daha fazla onay var bu fragmandayalnızca sonunda “yeni nesil” belirtmeden önce tamamen çapraz oyunla ilgilidir.

2K CEO’su Strauss Zelnick’in kişisel olarak her PC oyuncusunu arayıp “siktir git!” telefonda, bu, yayıncının vereceği en yakın onaydır. Ve bu çok büyük bir sürpriz değil çünkü 2K PC izleyicilerine yıllardır aptal gibi davranıyor ve bu, platformda teknik olarak daha düşük sürümün piyasaya sürüldüğü NBA şampiyonluklarının üçüncüsü oluyor. Bir kez hata olabilir, iki kez dikkatsizlik gibi görünebilir, ama üçüncü kez? Bu aşağılama sayın yargıç.

2K artık bu saçmalıkta ısrar etmekte yalnız. EA, birkaç yıl boyunca FIFA ile hemen hemen aynı şeyi yaptı ve tüm zamanların bir bahanesine yol açtı. kimseyi dışlamak istemedi PC sürümünden, ancak o grup bile geçen yılki FIFA 23 ile birlikte hareket etmeyi başardı. Açıktır ki, PC’lerin ihtişamı, tüm şekil ve özelliklere sahip olmalarıdır, bu nedenle yayıncılar yasal olarak mümkün olan en düşük spesifikasyona ulaşmaya çalışacaklardır. İzleyiciyi en üst düzeye çıkarın, ancak 2K’nın mevcut daha parlak bir sürümü, optimizasyon çalışmasına katılma zahmetine katlanamayacağı için saklaması saçmalığın ötesinde geliyor. Demek istediğim, bunlar resmi NBA oyunları: Sanırım birkaç kopya değiştirebilirler.

2K ayrıca NBA2K24 kapak yıldızının merhum Kobe Bryant olacağını duyurdu ve Black Mamba sürümü (Bryant’ın seçtiği takma ad) dahil olmak üzere oyunun çeşitli sürümleri mevcut. Oyun 8 Eylül’de çıkacak. Ancak PC oyuncuları için NBA2K24 bir kez daha tam bir hava topu gibi hissettiriyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hogwarts Mirası Yan Aktivitesi Zeki Olabilir Ron Weasley Kılık Değiştirmiş Referansı