Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #616: 25 Şubat Cumartesi

Today

Bugünün kelimesini çöz (yeni sekmede açılır) çok çeşitli ipuçlarımız, tüyolarımız ve pratik tavsiyelerimizle bir çırpıda. 25 Şubat (616) ipucuyla rehberlik bulun, rehberlerimiz ve geçmiş yanıtların arşiviyle genel Wordle bilginizi tazeleyin veya doğrudan iyi şeylere atlayın ve bugünün yanıtını okuyun; bu gerçekten size kalmış.

Beş griyi tersine çeviren iyi bir tahmin, Wordle’ıma odaklanarak ve birkaç araştırma yolunu kesin olarak devre dışı bırakarak çok fazla pratik yardım olabilir, ancak özgüvenim için pek bir şey yapmıyor, özellikle de yolun yarısındayken .

Kelime ipucu

25 Şubat Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı güzel ve anlaşılır. Bugün beşin katlarını arıyorsunuz, özellikle yaygın okul çarpım tablolarının üst ucunda.

OKU  Usta Dedektif Arşivleri: Rain Code Yeni Fragmanı Aldı

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle #616 cevabı nedir?

Kazanmaya devam edelim. 25 Şubat (616) Kelimesinin Cevabı ELLİ.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 24 Şubat: çardak
 • 23 Şubat: BAŞIBOŞ DOLAŞMAK
 • 22 Şubat: RAHAT
 • 21 Şubat: KIRMIZI
 • 20 Şubat: TER
 • 19 Şubat: KÖŞK
 • 18 Şubat: YARAMAK
 • 17 Şubat: ÖNBELLEK
 • 16 Şubat: BÜYÜ
 • 15 Şubat: SALSA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Twitch Streamer, Eski Nişanlısına Karşı Yasaklama Emri Verdi

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.