Oyun Haberleri

En sevdiğim hayatta kalma şehri inşaatçılarından biri yepyeni bir bina moduna ve büyük bir indirime sahip

Medieval city

Her ortaçağ hayatta kalma şehri kurucusu, zengin bir bisküvi kralı olmanız için binlerce ve binlerce kiraz aromalı kurabiyeyi ihraç etmenize izin vermez, ancak birkaç yıl önce Patron oynadığımda yaptığım şey buydu.

Ve tüm çerezlerin sizi bunun sevimli ve sevimli bir şehir kurucu olduğuna inandırmasına izin vermeyin – öyle değil. Pişirmeye başlamadan önce, tek ihracatım ölü, donmuş köylü yığınları ve yığınlarıydı. Şaka değil ve Patron’daki zorlu koşullarda hayatta kalmak – herkesi başarılı bir kurabiye endüstrisi yaratacak kadar uzun süre hayatta tutmaktan bahsetmiyorum bile – büyük bir zorluktur. Aynı zamanda eğlenceli!

Bu yüzden, evet, şehir kurma oyunlarından hoşlanan herkese Patron’u öneriyorum ve bu, atlamak ve oynamaya başlamak için harika bir zaman. Oyun, lansmanından bu yana iki yılını kutlamanın eşiğinde değil, aynı zamanda tamamen yeni bir mod eklendi.

Patron’un sanal alan deneyimini biraz fazla zor buluyorsanız veya başladığınızda her şeyin kilidinin açılmasını istiyorsanız, yeni bir yaratıcı mod eklendi. Tüm araştırma ağaçları, bina türleri ve hatta tüm kaynaklar oyunun en başında açılır ve sonsuzdur. Şehrinizi nasıl oluşturacağınız ve büyüteceğiniz konusunda hiçbir kısıtlama olmayan bir inşaatçı cennetidir.

Ve potu tatlandırmak için Patron, 28 Temmuz’a kadar Steam’de %70 indirimli. Tavsiyeme uyun: köylülerinizi sıcak tutun ve kurabiyelerinizi pişirin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sony, tahmini 2 milyon olan PSVR 2 satışlarında ciddi bir düşüş bekliyor