Moda

Selena Gomez, 70 dolarlık bu korse sutyeniyle temiz bir kız patron sesi verdi

Selena Gomez, 70 dolarlık bu korse sutyeniyle temiz bir kız patron sesi verdi

Selena Gomez, Çarşamba günü düzenlediği son Rare Beauty etkinliğinde en çok satan marka kurucusu gibi görünüyordu. Sadece binadaki cinayetler Aktör ve makyaj kralı, Los Angeles’taki etkinlik için tepeden tırnağa beyaz bir takım giydi. Görünümün odak noktası geniş pantolonlu üç parçalı bir takım elbise, kruvaze bir blazer ve uyumlu renkte ayak bileği uzunluğunda bir ceketti. Ancak bu kıyafetin kahramanı Victoria’s Secret’ın yakalarının altından görünen beyaz dantel korse sutyeni. En iyi kısım? Sadece 70$’a mal oluyor.

Gomez, görünümünü Effy’den beyaz altın tenis zinciri ve Mejuri’den üçgen halka küpelerin yanı sıra beyaz inci yüzük, el çantası ve açık burunlu topuklu ayakkabılarla tamamladı. Saçları ince dalgalar halinde kıvrılmıştı ve makyajı, mükemmel bir çalışma rutini için parlak cildi ve yumuşak, şeftali rengi dudakları ön plana çıkarıyordu.

Stefanie Keenan/Getty Images

Salı günü Selena Gomez, 2024 Altın Küre Ödülleri’nde arkadaşı Taylor Swift’e ne fısıldadığı konusundaki tartışmaların ardından “gerçekten önemli olana” odaklanmak için sosyal medyaya ara vereceğini duyurdu. Neyse ki şu anda çoklu tirede yapılacak başka birçok şey var. Yeni başlayanlar için, yapımcı Benny Blanco ile gelişen aşkını halka duyurdu. Ve çok yakında müzikten tamamen emekli olmadan önce belki de son albümünü çıkarmayı planlıyor. Ayrıca, sanki bu kadının başka bir projeye ihtiyacı varmış gibi, yakında çıkacak bir biyografik filmde efsanevi şarkıcı-söz yazarı Linda Ronstadt’ı canlandırması için aday gösterildi. Gomez’in işlerinin dolu olduğunu söylemeye gerek yok.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir