Oyun Haberleri

Witcher 3 Güncellemesi PC Sorunlarını Düzeltiyor

The Witcher 3 Next-Gen PC

Witcher 3: Vahşi Av en son yeni nesil güncelleme olan sürüm 4.0’da ortaya çıkan sorunları gidermek için PC’de yeni bir düzeltme aldı. tüm sahipleri Witcher 3: Vahşi Av PC için çeşitli yeni özellikler, ek içerik ve performans ayarları getiren yeni 4.0 güncellemesine erişin.


Witcher 3: Vahşi Av Complete Edition, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S çıkışını 14 Aralık’ta yaptı. PC sürümü, yeni nesil sürümlerle eşitlik sağlayacak şekilde güncellendi, ancak güncelleme önemli kararlılık ve performans sorunları getirdi. Örneğin, Witcher 3 PC’de yoğun ışın izleme ayarları etkinleştirildiğinde çökebilir ve oyuncunun PC’sindeki üst düzey donanımdan bağımsız olarak oyun boyunca büyük kare düşüşleri yaşanabilir. CD Projekt Red, oyuncuların karşılaştığı sorunların farkındadır ve oyunla ilgili PC ile ilgili sorunları gidermek için yeni bir düzeltme yayınlandı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil Güncelleme PC’de Sorunlara Neden Oluyor

CD Projekt Red için yeni bir düzeltme başlattı Witcher 3 PC’deki performans sorunlarını gidermek için Steam ve GOG’da. Güncelleme uygulandıktan sonra sürüm numarası değişmeyecek, ancak oyuncular düzeltmeyi bir güncelleme olarak almalıdır. CD Projekt Red’e göre düzeltme, Steam ve GOG sürümleri için bindirmeleri düzeltirken genel oyun kararlılığını ve performansını artırıyor. Witcher 3 Origin sürümü için yeni nesil güncelleme de mevcut ve CD Projekt Red’deki geliştirme ekipleri şu anda daha fazla düzeltme üzerinde çalışıyor.

OKU  World of Horror nihayet Ekim ayında çıkacak

Oyunun düzeltmesi, Steam’de kabaca 2,2 GB ve GOG’da 1,9 GB’dir, bu nedenle güncelleme bir düzeltme için oldukça önemlidir. Düzeltmeyle ilgili daha fazla ayrıntı açıklanmadı ancak PC oyuncularının daha keyifli bir deneyim yaşaması bekleniyor. Witcher 3 ileriye gidiyor. Ek güncellemeler için bir zaman çerçevesi de açıklanmadı.

CD Projekt Red, PC sürümünün sorunlarını çözmek için çok çalışıyor ve şirketin açık iletişim hattı Witcher 3 hayranları, oyunu PC’de satın almak isteyenler için faydalıdır. En son güncelleme, oyuncuların bugün piyasada bulunan en iyi açık dünya RPG’lerinden birinde en son teknolojiyi deneyimlemelerini sağlıyor.

Ancak CD Projekt Red, Nintendo Switch sürümündeki yeni güncellemeyi henüz yayınlamadı. Switch sürümü yeni performans ayarları veya görsel yükseltmeler almayacak olsa da, Nintendo’nun hibrit konsolundaki oyuncular, Netflix’in yeni eklenen içeriğine erişebilecek. Witcher dizi.

Witcher 3: Vahşi Av şu anda Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

DAHA FAZLA: The Witcher 3’ün Işın İzleme, Oyunu Değiştiriyor

OKU  Call of Duty Hayranları Unutulmuş Bir WW2 Özelliğinin Sledgehammer's Next Oyununda Geri Dönmesini İstiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.