Oyun Haberleri

Nintendo Switch için Sports Story Sürpriz Başlatıldı

Image shows two characters playing badminton.

Nintendo’nun Inside the House of Indies Tatil Etkinliğinin 5. Günü, Nintendo’nun sürpriz lansmanını ortaya çıkardı. Spor Hikayesi. Avustralyalı geliştirici Sidebar Games’in en yeni oyunu artık Nintendo Switch’te dijital olarak indirilebilir.


İlk olarak 2019 Nintendo Direct’te gösterildi, Spor Hikayesi kısmen spor simülasyonu ve kısmen rol yapma oyunudur. İki yıllık geliştirmenin ardından Sidebar Games, Spor Hikayesi Ağustos 2020’de bir tweet ile. Geliştiriciden gelen bir takip açıklaması, gecikmenin projenin “oldukça iddialı hale gelmesinden” kaynaklandığını paylaştı. Kenar Çubuğu Oyunları ayrıca oyunculara bir köpekle futbol oynamak gibi yeni özellikler hakkında bir fikir verdi ve hayranları gelecekteki güncellemeler için bizi izlemeye teşvik etti. Geçen ay, Nintendo bunu doğruladı Spor Hikayesi Aralık ayında başlayacaktı, ancak belirli bir tarih vermedi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Nintendo Switch Gamer, Etkileyici Joy-Cons Koleksiyonunu Sergiliyor

Resmi Nintendo of America YouTube kanalı, dört bağımsız oyunun yer aldığı beşinci Inside the House of Indies videosunu paylaştı. Son, aksiyon dolu bölüm, vurgulama Spor Hikayesi, 3:47’de başlıyor. Beyzbol, balık tutma ve voleybol gibi sporların kısa oyun kliplerinin yanı sıra top atmak ve bir kuş evini kesmeye çalışmak gibi diğer etkinlikler gösterilir. Montaj ile sona erer Spor Hikayesi logosu ve altında “Şimdi Kullanılabilir”.

OKU  Sam Bankman-Fried'ın davada olmasıyla birlikte, 2022'deki 40 milyar dolarlık çöküşün arkasındaki kaçak kripto "Lunatic", Karadağ'daki kaçışından iade ediliyor

bu Spor Hikayesi My Nintendo Store’daki sayfa, oyunun ana özelliklerini açıklar. Oyuncular, tenis ve futbol dahil olmak üzere çeşitli spor dallarında yarışabilirler. halefi olarak Golf Hikayesi, oyuncuların golf becerilerini geliştirebilecekleri sekiz benzersiz golf sahası olması şaşırtıcı değil. Kişinin Spor Sıralamasını geliştirmek, BMX, kriket ve mini golf gibi yeni sporların kilidini açacaktır.

Sporun merkezinde yer alırken Spor Hikayesi, oyuncular da dünyayı keşfetmenin tadını çıkarabilir. Tekneler, trenler ve helikopterler, oyuncuları gizemli ve zorlu yeni alanlara taşıyor. Wildlands, zindanlar veya harabelerde dolaşmak ilginç karşılaşmalara veya keşiflere yol açabilir. Oyuncular maceraya atılmadıkları zamanlarda alışveriş merkezinde rahatlayabilir, alışveriş yapabilir ve mini oyunlar oynayabilir. Oynanamayan karakterlerle etkileşim kurmak yeni arkadaşlara veya düşmanlara yol açabilir.

5. Günde öne çıkan diğer başlıklar şunları içerir: Toz ve Neonfütüristik bir Vahşi Batı’da geçen bir roguelite oyunu ve Yıldız Deniziretro tarzı bir rol yapma oyunu. Toz ve Neon Tatil Etkinliği videosunda açıklandığı gibi 2023’ün başlarında Nintendo Switch’e geliyor. Süre Yıldız Denizi Henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok, geliştirici Sabotage Studio, 2023 lansmanının beklendiğini belirtiyor.

Spor Hikayesi şu anda Nintendo Switch’te mevcut.

DAHA: Farklı Bir Şey Deneyen (Ve Başarılı Olan) 7 Spor Oyunu

OKU  Yeni nesil GPU'lar hakkında panik yapmayın, TSMC'nin 3nm teknolojisi yolda

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.