Oyun Haberleri

Yeni Safer Seas oyun moduyla nihayet Sea of ​​Thieves sunucusunun tamamına sahip olabilirsiniz

Sea of Thieves screenshot - going fishing

Sea of ​​Thieves’in en iyi yanlarından biri, her karşılaşmada gizlenen tehlike hayaletidir: Hızla yaklaşan Brigantine takım kurmak mı istiyor, yoksa kavga mı arıyor? Ancak herkes benim özel “heyecan” tarzımı umursamıyor ve bu insanlar için geliştirici Rare, oyuncuların açık denizlerde tek başına veya seçilmiş bir arkadaş grubuyla yelken açmasına olanak tanıyacak Safer Seas adında yeni bir oyun modu ekliyor.

“Sea of ​​Thieves’i yarattığımız son beş yıl boyunca oyun, çok çeşitli yönleriyle devasa bir deneyime dönüştü ve gerçek şu ki, biz insanlara oyunun nasıl oynanacağını öğretmek istiyoruz ama aynı zamanda Kreatif direktör Mike Chapman, “Keşfetmenin keyfini kaybetmek istemiyorum” dedi. “Dolayısıyla Safer Seas hakkındaki düşüncemiz, Sea of ​​Thieves’in temellerini öğrenmenin, Açık Denizlere geçmeden önce oyunun akışını ve temposunu öğrenmenin harika bir yolu.”

Safer Seas yayına girdiğinde mevcut oyun modunun adı High Seas olacak.

Chapman, Safer Seas’in Sea of ​​Thieves oynamanın “tamamlayıcı” bir yolu olması gerektiğini, dolayısıyla kendine özgü özellikleri veya içeriğiyle gelişmeyeceğini söyledi. Açık Denizler modunda itibar ve altın oranı yalnızca %30 oranında kazanılacak, ticaret şirketinin ilerlemesi 40. seviyede sınırlandırılacak ve oyuncular Safer Seas modunda Korsan Efsanesi rütbesini, yani ilgili tüm içerikleri kazanamayacaklar. Athena’nın Fortunate ticaret şirketine ulaşılamayacak.

İşte temel farklar.

(Resim kredisi: Nadir)

(Resim kredisi: Nadir)

En azından birkaç inatçı Sea of ​​Thieves oyuncusu bu noktada pişmanlıkla başlarını sallayacak ve bu günlerde korsanların yumuşaklığından şikayet edecek, ancak bu modun çok gecikmiş olduğunu düşünüyorum ve bunu (çoğunlukla) yapan biri olarak söylüyorum. soğuk ve acımasız sularda avlanmanın ve avlanmanın heyecanını seviyor. Yeni oyuncuların bu deneyimi yaşamasını kolaylaştırmak elbette en çok satan özellik, ancak yeni mod aynı zamanda deneyimli denizciler için de iyi bir haber.

OKU  Toasterball bir tür pong gibidir, ancak kürek yerine tost vardır.

Sea of ​​Thieves’in hikayeye dayalı Tall Tale maceralarından bazıları gerçekten zaman alıcıdır ve siz başka şeylerle uğraşırken geminizin dibe gitmesi endişesi duymadan bunları üstlenebilmek birçok şeyi ortadan kaldırır. gereksiz stres. Bu aynı zamanda, daha büyük bir gemide yetkin bir mürettebat tarafından atlanırlarsa genellikle berbat durumda olan solo oyuncular için de büyük bir nimet olabilir ve bazen dışarı çıkıp biraz balık tutmak güzeldir, bu da uzun süre hoş ve rahatlatıcı bir deneyimdir. çünkü kimse sana ateş etmiyor.

Elbette Safer Seas’in bile sizi koruyamayacağı bir şey var: Baş belası mürettebat arkadaşlarınız. Asla unutma.

Hırsızlar Denizi”

Rare, Sea of ​​Thieves’in yeni Safer Seas’ı hakkında daha fazla ayrıntının Aralık ayında gerçekleşmesi planlanan lansmanından önce açıklanacağını söyledi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.