Oyun Haberleri

Skyrim Oyuncusu Oyundaki En Az Yararlı Kılıcı Buldu

skyrim least helpful sword

hayranı Elder Scrolls 5: Skyrim oyundaki en az yardımcı kılıcı bulmuştur. Dövüş sistemi Skyrim oyuncular çok çeşitli silah ve silahlar arasından seçim yapabildiğinden, son derece özelleştirilebilir. Ek olarak, oyuncular mevcut farklı büyüleri kullanabilirler. Skyrim uzaktan veya kalabalık kontrolü amacıyla hasar vermek için.


Elder Scrolls 5: Skyrim oyunu çok kolaylaştırabilecek birçok kullanışlı kılıç ve silah sunar. Bu silahların çoğu, düşmanlara çeşitli durum efektleri uygulamak veya rakiplerden sağlık almak gibi daha fazla bonus sağlayan özel büyülerle birlikte gelir. Örnek olarak, Windshear Scimitar’ın düşmanları yere serme şansı vardır ve Volendrung Warhammer hedeften 50 dayanıklılık puanı emer. Fakat, Skyrim Ayrıca, bir oyuncu muhtemelen oyundaki en az yararlı kılıcı bulduğundan, bazı tamamen işe yaramaz silahlara da sahiptir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Skyrim Moduna Sesli Kahraman Ekleniyor

Spiritual-Handle7583 adlı bir Reddit kullanıcısı, Ebony Sword of Compassion adlı kılıcın düşmanları iyileştirdiğini gösteren bir görselini paylaştı. Elder Scrolls 5: Skyrim. Bu kılıcın temel hasar çıkışı 36’dır, ancak hedefleri 115 puan iyileştirir, bu silahın verdiği hasarın üç katından fazladır. Hayranlar, iyileştirme etkisinin bile bir saldırı olarak kabul edildiğini unutmamalıdır, bu nedenle Skyrim kullanıcılar onlara kılıçla vurursa gardiyan düşman olur.

Skyrim’den vahşi doğada bir tane buldum

OKU  Samsung'un kendi kendini süren ekranı gerçek bir sim teçhizatı olmalı

Abanoz Merhamet Kılıcı görselde görüldüğü gibi 1523 değerine sahiptir ancak savaş senaryolarında oldukça işe yaramaz. Bununla birlikte, yorumlar bölümündeki oyuncular, tek el becerisini yükseltmek için kullanılabileceğini belirttiğinden, bazı benzersiz faydaları olabilir. Skyrim son derece hızlı.

Oyuncu, bu kılıcı vahşi doğada bulduklarından bahseder, ancak düşmanları iyileştirme büyüsünün yalnızca Summermyst modunun kurulu olmasıyla mümkün olduğunu açıklar. Silahlar ve zırhlar için 120 yeni büyü ile Summermyst Skyrim mod, kullanıcıların oyunu oynama şeklini tamamen değiştirebilir ve belki de kullanıcılar için mevcut olan en ilginç modlardan biridir.

Skyrim Yakın zamanda bir oyuncu düşmanları 112 puan iyileştiren bir yay bulduğundan, oyuncular bu büyüyle daha önce karşılaşmıştı. Başka bir gönderide, düşmanları da iyileştiren bir savaş baltası bulunur, ancak verdiği hasar, iyileştirilen miktardan 4 puan daha yüksektir. Yani, Elven Bow of Mercy ve Ebony Sword of Compassion’ın aksine, bu savaş baltası sonunda düşmanları öldürebilecekti.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: The Elder Scrolls Hayranları ‘Skyblivion’ Başladıktan Sonra Muhtemelen Skyrim’in Devam Oyunu İçin Yıllarca Beklemek Zorunda Kalacak

OKU  Atomic Heart, Sovyet dönemi çizgi filmlerinden birinde ırkçı karikatür kullandığı için eleştirildi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.