Oyun Haberleri

Söylentiler: Gelecekteki Mario Oyunları Film Tasarımlarını Birleştirecek

Super_Mario_Bros_Movie_Nintendo_GR

Yaklaşanın dışında Süper Mario Kardeşler Filmi, birçok kişi Nintendo Plumber’ın geleceğinin ne olduğunu merak ediyor. Birçoğu yeni bir oyun umuyor, oysa mario kart 8 DLC almaya devam ediyor. Ve bir söylenti sözde geleceğine ışık tuttu Mario oyunlar ve ürünler, hepsinin filme yakından bağlı olduğunu ortaya koyuyor.


Tüm bunlar, şüpheli bir sicile sahip bir sızıntı olan Zippo’dan geliyor. Tam olarak saptamak zor ama belki de sızıntılarının yarısının doğruluğu zamanla kanıtlanmıştır. Genellikle Nintendo ürünlerine eklenirler, bununla birlikte Mario film tasarımının benimsenmesi, bu kaynaktan gelen üç büyük söylentiden biridir. Bunlardan biri, yakında bir Nintendo Direct olacak, ancak bu kolay bir tahmin. Nintendo, neredeyse her zaman yeni bir yıla doğrudan bir sunumla başlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Fan, Nintendo 64 Tarzı Grafiklerle İkinci Süper Mario Film Fragmanını Yeniden Canlandırdı

ikincisi şu ki Mario oyuncaklar ve video oyunları gibi ürünler, erkek kardeşin güncellenen kıyafetleri de dahil olmak üzere filmlerdeki tasarım öğelerini kademeli olarak benimseyecektir. Bunun kanıtı olarak Zippo, yakından incelendiğinde Mario’nun filmden ayakkabı bağcıklarına sahip olduğu açıkça görülen bir Mario oyuncağının resmini yayınlıyor. Bu, Mario’nun yüzünün oranları gibi şeylerin önümüzdeki yıllarda değişebileceği anlamına gelir, ancak bunun Chris Pratt’in gelecekte film dışı ürünlerde Mario oynayabileceği anlamına geldiği şüphelidir. Zippo’nun sızıntısı şimdi doğru olsa ve plan buysa, planlar değişir gibi, bu tür söylentilere sağduyuyla yaklaşılmalıdır. kesinlikle, Süper Mario Kardeşler FilmiNe de olsa, ‘in tepkisi bu tür kararları bir dereceye kadar etkileyecektir.

OKU  Şimdi karşınızda kimsenin diğer Gamescom fragmanlarına benzemekle suçlayamayacağı bir Gamescom fragmanı

mario oyuncak

Üçüncü söylenti, sözde yeni bir 2D ile ilgilidir. Mario işin içinde olduğu söylenen oyun. Zippo, üç yıldır geliştirildiğini ve tamamlanmak üzere olduğunu iddia ediyor. Oyuncular, 2023/2024 mali yılı için çıktığı iddia edilen sürümle birlikte Mario, Luigi, Peach ve Toad olarak oynayabilecekler.

Nihayetinde, elbette, bunların hepsi görülecek, bu yüzden hayranlar bunları fazla düşünmemeli. eğer bir 2D Mario oyun duyuruldu veya yeni Mario ürünler film tasarımlarını benimsemeye devam ederse, Zippo’nun iddialarına geri dönmekte fayda olabilir, ancak şimdilik bunlar söylenti klasöründe dosyalanabilir.

Süper Mario Kardeşler Filmi 7 Nisan 2023’te vizyona giriyor.

DAHA: Yapıcı Kanallarınızla Tanışın En Zalim Süper Mario Yapıcı Oyuncuları

Kaynak: Zippo

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.