Oyun Haberleri

Söylentiler: Pokemon Scarlet ve Violet DLC, Mega Evolution’a Benzer Yeni Tera Formlarına Sahip Olacak

mega altaria evolution in pokemon scarlet and violet overworld

Yeni bir sızıntı Pokemon Kızıl ve Menekşe dünya potansiyel olarak yaklaşan DLC’de, belirli Pokemon’un Mega Evolution mekaniğine benzer olarak düşünülebilecek özel Terastalize formlar alacağını doğrular. Pokemon x ve y. Şu an itibariyle, Terastalize edilmiş formlar pokemon Kızıl ve Menekşe sadece üzerinde kullanıldıkları Pokemon hakkında küçük, yüzeysel detayları değiştirirler, ancak bu sızıntı birçok kişinin mekaniğin gelecekte farklı şekilde kullanılacağına inanmasına neden oluyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Mega Evolution ortalıkta yoktu pokemon yaklaşık on yıldır oyunlar, ancak bu, pek çok hayranın geri dönüşünü özlemesini engellemedi. pokemon Kılıç ve kalkan Savaş başına bir Pokemon’un tamamen farklı ve daha güçlü bir forma dönüşmesine izin vererek benzer şekilde işlev gören Gigantamax özelliği ile dünyaya ilk “sözde Mega Evrim” tadı verdi. Bu yeni sızıntı, Game Freak’in gelecek DLC’de benzer bir şey için gidiyor gibi görünmesini sağlıyor. Kızıl ve Menekşeancak Dynamaxing ve Gigantamaxing son nesilde geride kaldığından beri yeni Terastallization mekaniğini kullanıyor.

İLGİLİ: Sıradaki Pokemon Scarlet ve Violet Decidueye’ı Öne Çıkarmak İçin 7 Yıldızlı Baskın Savaşı

Sızıntılar her zaman güvenilir değildir pokemon dünya. Aslında, en yeni nesil oyunların adlarını veya en yeni başlayanların görünüşlerini bildiklerini iddia eden sürekli sızıntılarla, tipik olarak her yerdeler. Burada söz konusu sızıntı yapan kişi şu konularda güvenilirdir: pokemon Bununla birlikte, önce Twitter hesaplarından gayri resmi olarak gelen bir dizi resmi güncelleme ve duyuru ile sızıntılar. Bu, bu sızıntının günün sonunda sadece bir söylenti olmadığı anlamına gelmez, ancak tweet attıktan sonra Kızıl ve Menekşe DLC, geçen yılın Kasım ayında tamamen geri geldiğinden, bilgiler biraz daha inandırıcı görünüyor.

OKU  Darktide stüdyosu, oyunun durumunun vaat edilen özelliklerin 'geri çekildiği' anlamına geldiğini kabul ediyor

Bu sızıntının geçerliliğine ilişkin daha fazla resmi onay ancak zamanla gelecektir. İlk Kızıl ve Menekşe başlıklı DLC deniz mavisi maskesi, bu yılın sonbaharında çıkacak. Yükseltilmiş Tera formları içeriyorsa, Game Freak’in DLC’nin çıkışına giden promosyon çalışmasında bununla dalga geçmesi çok olasıdır. Tamircinin, başlıklı ikinci DLC sürümüne kadar tanıtılmaması da mümkündür. İndigo Disk, bu yılın kışına kadar çıkmayacak. Bu nedenle, oyuncuların söylentilere konu olan bu yeni Tera formlarını tam olarak ne zaman görebilecekleri şu an için belirsizliğini koruyor.

Mega Evolutions, dünya çapında çılgınca popülerdi. pokemon topluluk ve Megas’a bir tür alternatif olan Gigantamax formlarına verilen tepkiler çeşitlidir. Bazıları Pokemon’a ilginç yeni formlar vermeye devam etmenin tatmin edici bir yol olduğuna inanırken, diğerleri Game Freak’in birçok yönden aynı hissi veren mekanikler eklemeye devam edecekse Mega Evolutions’tan asla kurtulmaması gerektiğini düşünüyor. Alternatif bir Terastilize forma verilen tepkiler tamamen Game Freak’in onu nasıl uygulamayı seçtiğine bağlı olabilir.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA FAZLA: Pokemon: Magikarp Neden Gyarados Oluyor?

OKU  Kirpi Sonic öldürüldü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.