Oyun Haberleri

STALKER 2’nin son fragmanı sizi Noosphere’e götürüyor

STALKER 2'nin son fragmanı sizi Noosphere'e götürüyor

Stalker 2: Heart of Chornobyl’den yeni bir fragman (yeni sekmede açılır) Stalker serisindeki uzun zamandır beklenen yeni girişin arkasındaki hikayenin ve karakterlerin bazı ayrıntılarını vurgulayarak düştü. Come to Me adlı fragman, geliştirici GSC Game World’ün Youtube’unda belirdi. (yeni sekmede açılır) kanal bugün Bu makale, anlaşılır bir şekilde, orijinal oyunlardan ve fragmandan spoiler içerecektir.

Fragman, zihin kontrolündeki Monolith fraksiyonunu kuran The Zone’un oluşmasına neden olan olay sırasında pekala gerçekleşebilecek bir sahneyle açılıyor. Diğer sahneler, çeşitli karakterlerin anlatımıyla kaplanmış, anormalliklere cıvata atma ve anormallik dedektörlerini kullanma dahil olmak üzere Bölge keşfini gösterir. Bir tür dini fanatik gibi görünen kör bir adamın konuşmasıyla kapanır.

Bir anlatıcı, “Tıpkı yukarıdaki gökyüzünden kurtulamayacağınız gibi, Tanrı’yı ​​​​öldüremezsiniz” diyor.

Bununla birlikte, aldığımız ilk gerçek replikler, orijinal Stalker üçlemesinin geçtiği The Zone’da gerçekleşen gizemli deneylere gidiyor. “Yıllar süren çalışmalardan sonra, bir grup bilim adamı, Dünya’nın bilgi alanı olan Noosfer’e girmeyi başardı” diyor. Kurgusal, sözde bilimsel Noosphere, dünyadaki insanların ve yaratıkların daha yüksek düşüncelerini – akıl yürütme yeteneğini – içeren bir tür psişik alanın var olduğu kavramıdır. Noosfer Üzerindeki Pervasız Deneyler, ilk oyunların geçtiği Chornobyl’de İkinci Hariç Tutma Bölgesi’ni oluşturan felakete neden oldu.

Bu, bir süredir gördüğümüz ilk yeni fragman ve bize hikayeden kesitler göstermesi açısından oldukça uzak görünüyor. Stalker 2 hakkında oldukça fazla şey biliyoruz—Stalker 2: Heart of Chornobyl hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)

Her iki durumda da, Stalker 2 ile ilgili bu yıl şimdiye kadarki en büyük haber, 2023 sürümünün ertelenmesi oldu. Geliştirici GSC Game World, şu anda Rusya tarafından saldırı altında olan bir ülke olan Ukrayna’da bulunuyor. O zamandan beri bazı operasyonları Çekya’daki Prag’a taşıdı ve stüdyo daha fazla gecikme beklenmediğini söyledi. (yeni sekmede açılır).

OKU  Skyrim Hayranı Elven Dagger'ın İnanılmaz Kopyasını Yapıyor

Bununla birlikte, savaşın GSC’nin geliştiricilerine kişisel bir zarar vermesi kaçınılmazdır. Daha geçen hafta GSC’de Stalker: Clear Sky’da çalışan eski GSC geliştiricisi Volodymyr Yezhov, Stalker tarafından kabul edildiği üzere çatışmada öldü. Twitter hesabı (yeni sekmede açılır). Sky News, 27 Aralık’ta gömüldüğünü bildirdi (yeni sekmede açılır).

Stalker 2’yi resmi web sitesinde bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır),


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir