Oyun Haberleri

Stardew Valley’in yaratıcısı, 1.6 güncellemesinde gelecek olan yeni ve çok önemli bir eklemeyi ortaya koyuyor: ‘Kedilerde (ve köpeklerde) şapkalar’

Stardew Valley'in yaratıcısı, 1.6 güncellemesinde gelecek olan yeni ve çok önemli bir eklemeyi ortaya koyuyor: 'Kedilerde (ve köpeklerde) şapkalar'

Stardew Valley’in 1.6 güncellemesinin nispeten küçük bir şey olması gerekiyordu; bir zamanlar Stardew Valley’in uğurlaması gibi görünen özelliklerle dolu 1.5 güncellemesinin boyutuna yaklaşmak yerine öncelikle mod geliştiricilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyordu. 1.6’nın kapsamı o zamandan bu yana önemli ölçüde büyüdü; “yeni ve büyük bir festival”, yeni oyun sonu içeriği, yeni öğeler ve zanaat tarifleri ve Steam’de sekiz kişilik çok oyunculu oyun desteği gibi şeyleri içerecek şekilde genişletildi. Ancak şimdi yaratıcı Eric Barone, güncellemenin hiç şüphesiz en önemli kısmı olan şeyi açıkladı ve bu, beş kelimeyle özetlenebilir: “Kedilerde şapkalar.”

“(Ve köpekler.)”

(İmaj kredisi: Eric Barone (Twitter))

Tease, Barone’un geleneksel Twitter sadeliğiyle sunuldu: Her biri çeşitli zevkli başlıklarla süslenmiş iki kedi ve iki köpeğin görüntüsü. Barone, “Kedilerde (ve köpeklerde) şapkalar” diye yazdı. Ve bu kadar.

Elbette Stardew hayranlarının kalplerini heyecanlandırmak için gereken tek şey buydu. facial6lock “Bu oyun tarihinin en muhteşem anı” tweet attı. Bir diğer, plain_cheeri0s, benzer duyguları paylaşarak “Bu hayat değiştiriyor” tweetini attı. Ve bu duyguda yalnız değillerdi: “Dramatik olmak istemem ama bu sadece hayatımı değiştirdi.” vixella yazdı.

(Resim kredisi: Twitter)

Re-Logic başkan yardımcısı ve Terraria oyun tasarımcısı Whitney “Cenx” Spinks, Barone’a karşılıksız bir takas teklif etmek için aslında görselden ilham aldı. Terraria’nın Stardew benzeri bir durumda en son güncelleme olacak olan 1.4.5 yamasına atıfta bulunarak “Eğer bana 1.6’nın çıkış tarihini DM’den gönderirsen sana 1.4.5’in çıkış tarihini söylerim” diye tweet attı. Oyuna yapılan önceki birden fazla “son” güncellemeyi takip etmek için.

(İmaj kredisi: Cenx (Twitter))

Resmi Xbox hesabı bile bu eyleme katıldı.

OKU  Bu devasa Diablo 4 heykelinin maliyeti iyi bir oyun bilgisayarı kadar

(Resim kredisi: Microsoft (Twitter))

Barone, evcil hayvan başlığının Stardew Valley için olduğunu açıkça belirtmedi ve Twitter’daki birkaç kişi bunun bir sonraki oyunu Haunted Chocolatier için bir tanıtım olup olmadığını sordu; yakın zamanda o oyundan da birkaç resim yayınladı ve anlaşılır bir şekilde bu görselleri taşıyorlar. benzer bir görsel hava. Ancak görüntülerdeki hayvanlar açıkça Stardew Vadisi’ndendir ve genel fikir birliği bunun bir parçası olduğu yönündedir (en iyi kısım) 1.6 güncellemesinin.

Ne yazık ki Barone hâlâ güncellemenin uygun bir çıkış tarihi hakkında ipucu bile vermedi. Umarım Cenx öğrenirse bize haber verir.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.