Oyun Haberleri

Steam subreddit birdenbire tamamen gerçek buhar ve buharlı trenlerle ilgili hale geldi.

The Flying Scotsman train goes over a bridge, lots of steam coming from its funnel.

Steam subreddit, uzun zamandır sabah kontrollerimden biri oldu, çünkü oradaki kalabalık Valve’ın her yerde mevcut olan PC oyun platformunda neler olup bittiğini gerçekten çok önemsiyor. Elbette olması gerektiği gibi! Küçük değişiklikleri gözden geçiren ve sürekli olarak potansiyel iyileştirmeler, şikayetler ve Gabe Newell memleri ile gelen bir topluluk ve dürüst olmak gerekirse, bir oyun müşterisi hakkında bu kadar çok düşünen herkese hayranım.

Bununla birlikte, bugün Steam alt dizini kontrol edin ve başarıların nasıl görüntülendiğine dair ayrıntılı tartışmalar veya grafik tartışmaları bulamayacaksınız. Bunun yerine, steam hakkında bir sürü coşku ve gönderi bulacaksınız. Biliyorsunuz, gaz fazında su içeren ve milyonlarca farklı uygulamaya sahip bir madde, kullanılması tarihteki en önemli teknolojik devrimlerden biridir.

Kurulumumu r/Steam’den derecelendirin

Bu Kanada Pasifik Buharlı Gemisi (RMS Empress of Ireland ile aynı hat) şu anda Kanada’da restore ediliyor, oldukça düzenli Eh? r/Steam’den

r/Steam’den çok buharlı

Bir RTX 2070 Super’den buna yükseltildi, daha fazla yükseltme hakkında bir fikriniz var mı? r/Steam’den

Türbin mi, Piston mu? r/Steam’den

Son Dakika Haberi: Valve, r/Steam’den yepyeni Steam Car’ı duyurdu

Şu güzel vanaya bakın: r/Steam’den

Kurulumu küçültün, düşünceler? r/Steam’den

Topluluk, Reddit’in kendi kullanıcı tabanının büyük bir kısmı ve üçüncü taraf geliştiricilerle devam eden savaşı nedeniyle tüm Valve/Steam’e karşı Valve/steam yanlış anlamalarına eğiliyor: bunlar üçüncü taraf geliştiricileri oluşturmak için yıllarca sitenin API’sini ücretsiz olarak kullanabildiler. -parti uygulamaları (birçok kişinin kullandığı, çünkü reddit’in resmi uygulaması uzun süredir yoktu ve geldiğinde çöptü). Büyük ölçekli protesto, 7.000’den fazla alt dizinin karardığını gördü, ancak Steam alt dizisi, protestoya kendi yolunda katılan pek çok kişiden biri.

Moderatörlerden bir gönderi, “Muhtemelen bileceğiniz gibi, reddit’in kendi kullanıcı tabanına karşı düşmanca davranışına karşı karartmayı desteklemek için karanlıkta kaldık” dedi. “Yöneticiler bize açmamız veya kaldırılmamız gerektiğini söyleyen bir mesaj gönderdiler, işte buradayız”. Kullanıcıları aktif olmaya devam eden Steam anlaşmazlığına yönlendirerek sona eriyor, ancak dürüst olmak gerekirse, lütfen hepiniz Discord’a geçmeyin: Bu, forumlar için berbat bir alternatif.

Gerçek Steam şu anda yüzlerce yeni oyunu denemek için bir şans olan Steam Next Fest’i yürütüyor ve evet, selin ortasında elimizden geldiğince buğdayı samandan ayırmaya çalışacağız.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 2 Hayranları Santa Sena Sınır Geçişini Nasıl İyileştireceklerini Tartışıyor