Oyun Haberleri

Terzilik Mesleği Aksaması Nedeniyle World of Warcraft Oyuncuları Yasaklandı

wow df tailor glitch banned

Birkaç World of Warcraft Son zamanlarda oyuncuların hesapları, görünüşe göre Terzilik mesleğini çevreleyen bir aksaklık nedeniyle beklenmedik bir şekilde yasaklandı. bu World of Warcraft Bu yasaktan etkilenen hesaplar, kasıtsız bir istismarın kullanılması nedeniyle bunun otomatik bir yanıt olduğuna inanıyor.


13 Aralık gecesi geç saatlerde bir yasak dalgası birkaç kişiyi vurdu. World of Warcraft belirgin bir açıklaması olmayan hesaplar. Yasakların birçoğu bir hafta olarak belirlenmiş olsa da, bazı yasaklar 30 gün kadar uzundu.

İLİŞKİLİ: WoW: Dragonflight, Yama 10.1 Zone’u Tanıtıyor

Bu yasaklamaların bir mantığı veya nedeni yokmuş gibi görünse de, hesaplar arasında ortak bir bağ ortaya çıktı; World of Warcraft oyuncuların Terziliği vardı ejderha uçuşu. Bu, oyuncuların yasakların Azureweave ve Chronocloth içerdiğine inanmasına neden oldu. Bu üst düzey Dragonflight Tailoring reaktifleri, oyuncuların bunları aşırı kullanmasını önlemek için soğuma sürelerine sahiptir. Ancak bir aksaklık, bu bekleme sürelerinin zindanlara girmek veya gruplara katılmak gibi garip görevlerden sıfırlanmasına neden oluyordu. Yasaklanan oyuncuların bu aksaklığı kötüye kullandığına inanılıyor, ancak çoğu muhtemelen soğuma süresi gösterilmediği için bunu bilmeden yaptı.

OKU  Canlı yayın kurulumunuzu geliştirecek 8 Kara Cuma fırsatı

Neyse ki, bu hikayenin mutlu bir sonu var. World of Warcraft etrafındaki bazı yasakları kaldırıyor gibi görünüyor. ejderha uçuşu meslek. Hesaplarının yasaklandığını fark eden birçok oyuncu, karakterlerine yeniden erişim sağladı. Tailoring istismarını kasten suistimal ettiği kanıtlanabilecek oyuncular yasaklarını sürdürebilseler de, henüz kaldırmamışlarsa bile çoğu muhtemelen yakında yasağı kaldıracaktır.

Oyuncular memnun World of Warcraft yasakları kaldırıyor ama yaşananlardan dolayı hüsrana uğruyor. Bir yandan, iyi ki World of Warcraft insanların oyundaki istismarları kötüye kullanmasını önleyecek sistemlere sahiptir. Öte yandan, oyuncular anlaşılır bir şekilde World of Warcraft’ın aksaklıklar, özellikle Hizmet Şartlarını ihlal ettiklerini bilmiyorlarsa, başlarının belaya girmesine neden olur. Birçok oyuncu düşünüyor World of Warcraft bir adım daha ileri gitmeli ve etkilenen oyunculara karışıklığı telafi etmeleri için biraz ücretsiz oyun süresi vermelidir.

World of Warcraft: Dragonflight’ın lansman, çoğu oyuncunun beklediğinden daha hızlı geldi ve birçok oyuncunun genişlemenin hazır olup olmayacağını merak etmesine neden oldu. Genişletmenin çoğunluğu sağlam görünse de, World of Warcraft oyuncular, çoğunlukla yepyeni Meslek ve Kullanıcı Arayüzü revizyonlarını çevreleyen bazı sorunlar keşfettiler. ejderha uçuşu. Umutla World of Warcraft hangi aksaklıkların hala mevcut olduğunu düzeltebilir ejderha uçuşu böylece gelecekte benzer olaylardan kaçınabilir.

World of Warcraft: Dragonflight şimdi PC için kullanılabilir.

OKU  Batıda hiç yayınlanmayan 2000 yapımı bir Dreamcast raylı nişancı oyunu PC'ye geliyor

DAHA: World Of Warcraft Classic: Terzi Olmanın En İyi 6 Şeyi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.