Oyun Haberleri

God of War Ragnarok Oyuncusu Gna’yı En Zor Zorlukta Hasar Almadan Yener

god of war ragnarok gna

Bir tane Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncu Valkyrie Queen Gna’yı en zor zorlukta vurulmadan öldürdü. Savaş Tanrısı Ragnarok Thor, Dreki, Fiske, Garm, Nidhogg, Frost Phantom ve Odin gibi korkutucu düşmanlar ve kudretli patronlarla dolu. Bu patronlar, dövüş becerilerini test etmek isteyen oyunculara eğlenceli bir meydan okuma sunuyor. Savaş Tanrısı Ragnarok.


Ana hikaye patronlarıyla savaşmanın yanı sıra, Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncular dokuz diyarı keşfedebilir ve Beyla ve Byggvir gibi NPC’lere iyilik yapabilir. Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncular, bazıları Odin gibi ana hikaye patronlarından daha güçlü olan isteğe bağlı patronlarla sık sık karşılaşır. Valkyries Kraliçesi Gna, dünyanın en sert patronu olarak kabul edilen böyle bir rakiptir. Savaş Tanrısı Ragnarok. Çoğu oyuncu Gna’yı yenmek için saatler harcar, ancak yetenekli bir oyuncu onu olağanüstü bir şekilde yenmiştir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: God of War Ragnarok Klibi, Kratos ve Durlin Arasındaki Komik Konuşmayı Gösteriyor

Reddit kullanıcısı reaktioNz bir video paylaştı. savaş tanrısı subreddit, Valkyrie Kraliçesi Gna’ya karşı inanılmaz zaferlerini gösteriyor. 5 dakikalık video, baştan sona patron dövüşünü yakalar. Savaş Tanrısı Ragnarok ve orijinal posterin parlak dövüş becerilerini sergiliyor. ReaktioNz’in zaferiyle ilgili en şaşırtıcı şey, Gna’yı Savaş Tanrısı Ragnarok tek bir vuruş yapmadan. Bu başarıyı, ellerindeki üç silahı da uygun anlarda kullanarak ve bloklarını mükemmele yakın bir şekilde zamanlayarak başardılar.

OKU  QuakeCon, 2023'te yüz yüze geri dönecek, ancak bazı büyük değişikliklerle birlikte

Gna Hasar Yok, Yuvarlanma Yok, Kalıntı Yok, Öfke Yok GodofWar’dan GMGOW

Ayrıca, reaktioNz, Gna ile olan mücadelelerinde dodge roll ve Spartan Rage özelliklerini kullanmadı, sadece koruma için mükemmel zamanlanmış bloklara güveniyordu. Öfke modu oldukça yararlıdır Savaş Tanrısı Ragnarok patron, Kratos’un fiziksel hasarı önemli ölçüde arttığı ve her başarılı vuruş marjinal sağlığı yenilediği için savaşır. Yine de orijinal poster, Valkyries Kraliçesi ile olan savaşlarında galip gelmek için hafif, ağır ve runik saldırılar kullandı. Yakındaki AoE saldırılarının kalan etkilerinden dolayı Kratos’un Bifrost ile kaplandığı zamanlar oldu ve bir vuruş, HP barlarında ciddi bir göçük oluşturabiliyordu. Ancak Gna’nın saldırılarını engelleme serilerine devam ettiler ve Gna’ya kritik darbeler indirdiler. Savaş Tanrısı Ragnarok patron.

Gna, anahtar bir karakterdir. Savaş Tanrısı Ragnarok ve en güçlü patronlardan biri. Ragnarok sırasında Einherjar’a liderlik etmesi ve Asgard’ı yaklaşmakta olan tehlikelerden korumaya çalışmasıyla ünlüdür. Gna, Odin’in en yakın müttefiklerinden biridir ve Muspelheim bölgesinde bulunur. Savaş Tanrısı RagnarokKratos ile son bir hesaplaşmayı bekliyor.

Savaş Tanrısı Ragnarok PS4 ve PS5’te mevcuttur.

DAHA: God of War Ragnarok: Eksiksiz Kılavuz ve İzlenecek Yol

OKU  Destiny 2 Teorisi, Yeni Peçe Konseptinin Son Şekil İçin Sızıntıları Destekleyebileceğini Öneriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.