Oyun Haberleri

The Sims 4: For Rent genişletmesinde kira ödemezseniz ev sahipleri eşyalarınızı çalacak

The Sims 4: For Rent - a landlord Sim fires a big laser at a levitating vase

Maxis, yaklaşmakta olan Sims 4: For Rent genişletmesi için yeni bir oynanış fragmanı gösterdi ve bir şekilde kötü ev sahipliğinin vizyonu daha da korkunçlaşmaya devam ediyor. Yeni genişletmenin “tahliye kaygısı”, hırsızlık ve ihmalkar ev sahiplerini ekleyeceğini zaten öğrenmiştik, ancak görünen o ki bundan daha da kötü olabilirsiniz.

Muhtemelen sen olabilmek Biraz dürüstlük anlayışına sahip bir mülk sahibi olun, ancak The Sims 4 gerçekten kiralamanın dehşetini göstermeye kararlı. Sanırım bu seferki oyuncu tabanını doğru bir şekilde ölçtüler; Canlı Mod insanları şeytandır. Dolayısıyla kaos ve sefalet yaratmayı sevenleriniz için emin olun ki bunu yapmanın pek çok yolu olacak. Yeni fragmanda Maxis şunu gösteriyor:

  • Vadesi geçmiş ödemeler için kira talebi yayınlama
  • Tahliye tehdidi
  • Hata istilaları
  • Kötü niyetli hayaletler mi?
  • Kiracı isyanları
  • Kiracılarınızın eşyalarını çalmak

Cidden, bir Sim dev bir lazeri çıkarıyor ve kiracının evindeki süslü görünümlü bir vazoyu boyutlar arası bir şekilde yeniden yerleştiriyor. Kira zamlarının ve tahliye tehditlerinin kötü olduğunu düşündüm. Bütün bunların içinde her türden ilginç Sims hikaye anlatma fırsatı var, ama kesinlikle bunlardan herhangi birini test etmekten çok korkacağım.

(Resim kredisi: Maxis, Electronic Arts)

Fragmanın başka bir yerinde Maxis, çok kullanışlı bir sistem gibi görünen partideki her birimin nasıl ifade edildiğini de açıklıyor. Hangi odaların hangi birime ait olduğunu ve hangilerinin ortak alan olduğunu belirlemek yeterince basit görünüyor ve bu benim kişisel olarak en çok oynayacağım kısım.

The Sims 4: For Rent, 7 Aralık’ta normal genişleme fiyatı olan 40$’la çıkıyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Geçen yıl gördüğümüz acayip fotogerçekçi 'bodycam FPS'nin artık bir fragmanı ve Steam sayfası var