Oyun Haberleri

The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 HD Reworked modlarının yapımcısı şimdi Starfield için bir mod üzerinde çalışıyor

The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 HD Reworked modlarının yapımcısı şimdi Starfield için bir mod üzerinde çalışıyor

Hogan, The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 için olağanüstü grafiksel HD Yeniden İşlenmiş modların arkasındaki mod geliştiricisi Halk Hogan, sihrini Starfield üzerinde uygulamaya karar verdi ve Hogan, Bethesda’nın bilimkurgu RPG’sinin tam sürümü yalnızca birkaç gün sürse de, diyor Starfield HD Reworked modunun ilk sürümü çok uzakta değil.

Hogan, YouTube’da şunları yazdı: “Genellikle görülebilen düşük çözünürlüklü dokular nedeniyle, oyunun görsel deneyimini geliştirmek amacıyla Starfield için yeni bir HD Yeniden Çalışılmış Proje oluşturmaya karar verdim.” “Elbette, her zamanki gibi proje, iyi performansı ve video belleğinin makul kullanımını korurken, en yüksek kalitede dokulara (ve belki de gelecekteki modellere) ulaşmaya odaklanıyor. Değişiklik şu anda çalışmanın erken aşamasındadır, ancak İlk versiyon yakında yayınlanacak.”

Hogan, CD Projekt’in fantastik dünyalarına daha fazla hayran olanlar için, The Witcher 3 için HDRP NextGen Sürümü ve Cyberpunk 2077 için HDRP 2.0 üzerinde çalışmaların devam ettiğini ve bu projeler hakkında “yakında” paylaşacak daha fazla bilgiye sahip olacağını söyledi.

Bu büyük bir girişim ama Hogan bu konuda güvenilirliğin farkında. The Witcher 3’ün HD Reworked projesi o kadar iyiydi ki CD Projekt onu 2022’de yayınlanan devasa “yeni nesil” güncellemeye dahil ederken, Cyberpunk 2077 versiyonu da Night City’nin her zamankinden daha iyi görünmesini sağlıyor. gerçekten pişmesine izin verecek donanım. Ve Starfield HD Yenilenmiş teaser’ının çoğu, yıldızlararası toprak ve kaya parçalarına yönelik iyileştirmeleri gösterirken, bu kesinlikle bir yükseltmedir; bazı durumlarda çarpıcı biçimde öyle.

Bu noktada kesin bir çıkış tarihi belirlenmedi ancak Halk Hogan bir e-postada ilk sürümün “bir veya iki ay içinde” hazır olmasını beklediklerini söyledi. Gerekli donanım ise standart Starfield sistem gereksinimleriyle aynı olacak ancak VRAM gereksinimi biraz daha yüksek olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Çılgın bir modcu, Baldur's Gate 3'ün yarı gizli 'kötü' arkadaşını iyi adam oyunlarında çalıştırdı bile