Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Cal and BD fly through hyperspace

Florida’daki Ocala Comic Con’da yakın zamanda düzenlenen bir panelde, Star Wars: Jedi video oyunlarında Cal Kestis’i oynayan Cameron Monaghan, üçüncüsünün üzerinde çalışıldığını doğruladı. Panelin sonunda, hayranların kaydettiği videonun 43. dakikasına doğru Monaghan şunları söyledi: “Üçüncüsü üzerinde çalışıyoruz, şu anda bunu yapma sürecindeyiz. Yani bu büyük bir girişim ve Şu ana kadar bazı konuşmalar oldu, ama umarım her şey söylenip bittiğinde, içeri girip sizler için yeniden gerçekten harika bir şeyler yapabileceğiz.”

Bu, Jedi oyunlarını yöneten Stig Asmussen’in Respawn Entertainment’tan ayrıldığının bildirilmesinden sadece birkaç gün sonra, 16 Eylül’de kaydedildi. Asmussen daha önce Jedi oyunlarını başından beri bir seri olarak tasavvur ettiğini belirtmiş ve IGN’e şunları söylemişti: “Bunu her zaman bir üçleme olarak görmek istemiştim.” Star Wars üçlemesi pazarında belirli bir emsal var, ancak EA onun ayrılışını doğrulamış olsa da yerine geçecek kişiyi henüz duyurmadı ve yalnızca “Kıdemli Respawn liderleri takıma rehberlik etmek için harekete geçecek” dedi.

Panelde gündeme gelen bir başka ilginç konu da, Monaghan ve Nightsister Merrin’i oynayan konuk arkadaşı Tina Ivlev’e, performans yakalamada yapmaları gereken en tuhaf şeyin sorulması üzerine ortaya çıktı.

Monaghan, “Öpüşemezsiniz çünkü yüz kaydı yapan kameralarınız var” dedi. Ivlev ile birlikteyken “Bu sadece öpüşmek için değil, yüzünüzü kapatacak herhangi bir şey. Yani örneğin yemek yemek veya içmek. Bir bardaktan içiyorsanız onu başınızın yanına koymalısınız” dedi. ikisi de eylemi taklit etti. “Ya da burada aşağıdalar ve olay bittikten sonra elinizi yüzünüzün önünde hareket ettirecekler. Yani süreci hayal etmeniz gerekiyor ve bu çok tuhaf. Birini öpmek için de aynı şey geçerli. Tuhaf bir romantik ilişki yaşamaktan daha savunmasız olan tek şey bu.” Bir grup insanın seni izlediği öpüşme sahnesi, bir hayaleti öpüyormuş gibi yapmak zorunda kalmak anlamına geliyor.”

Ivlev, “Bu çok tuhaf” diye ekledi. “Birbirinizin yüzünün yanında öpüşüyorsunuz, bu yüzden havayla sevişiyorsunuz ve ‘Lütfen bana bakmayın, bu çok tuhaf’ diyorsunuz.”

Monaghan, “Bunu 11 yaşımdan beri yapmamıştım” diye bitirdi.

OKU  'İran'ın Görev Çağrısı' tamamen ABD ve NATO'yu yok etmekle ilgili ve 'Allah'ın izniyle çok para kazanacak'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.