Oyun Haberleri

Uyan, Samuray—Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Nvidia GPU sürücüsü düştü

Kablosuz GPU güç konektörü 900W'a kadar güç sağlayabilir ve 12VHPWR'den daha uzun bir ömre sahip olabilir

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty oynamanın vakti yaklaştı. Ve bunun bir oyun genişletmesi açısından mutlak bir yakıcı olduğuna inanır mısınız? Ancak bu gerçekleşmeden önce, V’nizi yeni genişletmeye hazırlamak için ücretsiz 2.0 güncellemesine geçmek için hala zamanınız var ve en yeni Nvidia Game Ready sürücülerini bugün indirmeyi unutmayın.

Bu yeni sürücüler ayrıntılar açısından fazla bir şey vaat etmiyor. Ancak Nvidia, “DLSS 3.5 teknolojisini ve Cyberpunk 2077: Phantom Liberty dahil DLSS Ray Reconstruction’ı destekleyen en yeni yeni oyunlar için en iyi oyun deneyimini” sağladıklarını söylüyor.

Bu muhtemelen dışarı çıkıp bu sürücü paketini indirmek için yeterli bir nedendir. Cyberpunk, Ray Reconstruction da dahil olmak üzere en yeni grafik özellikleriyle doludur. Dave’imiz Cyberpunk 2077’de Ray Reconstruction ile önceden oynuyordu ve şimdiden ona oldukça aşık oldu.

Onun sözleriyle, “Gerçekten çok güzel görünüyor. Ray Reconstruction’ın gerçekten her şeyi Cyberpunk 2077’ye dayandırmasından bahsederken, tam olarak bunu kastediyorum. Overdrive ışın izleme modunun yol izlemeli görkeminde bile, insanlar ve araçlar sanki yerde süzülüyorlar ve Night City ile hiçbir zaman gerçekten temas kurmuyor gibi görünüyorlar. Ancak Ray Yeniden Yapılanması etkinleştirildiğinde, fiziksel olarak çok daha bağlılar.”

Bir RTX 4090’da bile bu oyun, tüm bu güzelliklerin etkin olduğu Night City’nin kirli havasında bir çıngırak gibi ses çıkarıyor. Bir tür yükseltmeyi etkinleştirmek isteyeceksiniz ve eğer Nvidia’nın DLSS’si değilse, XeSS işe yarayacaktır. Bu, bazılarınızın eski Nvidia grafik kartlarını bilmesine veya bu hikayeyi AMD veya Intel GPU ile açıklanamaz bir şekilde okuyan herkesin bilmesine yardımcı olabilir.

Nvidia’nın en son sürücü paketini buradan indirebilirsiniz. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 25 Eylül’de çıkıyor, ancak o ana hazırlanmak için bugün V’nizin istatistiklerini ve becerilerini değiştirmeye başlayabilirsiniz.


Oyun için en iyi CPU: Intel ve AMD’nin en iyi çipleri.
En iyi oyun anakartı: Doğru panolar.
En iyi grafik kartı: Mükemmel piksel iticiniz sizi bekliyor.
Oyun için en iyi SSD: Önce oyuna girin.

OKU  Dell gelecekte dizüstü bilgisayarları onarma ve geri dönüştürme yöntemimizi değiştirmek istiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.