Oyun Haberleri

Vampire Survivors’ın son DLC’si, geçen yıl aşık olduğum oyunun 2 dolarlık mükemmel bir sarsıntısı

Vampire Survivors Eleanor closeup

Vampire Survivors, DLC’nin ikinci turu olan Tides of the Foscari’yi aldı (yeni sekmede açılır)ve ilki Legacy of the Moonspell gibi burada da sevilecek çok şey var: 2022’nin en iyi roguelike oyunu için daha fazla karakter, harita, öğe ve sır, hepsi sadece iki dolara. Başlangıç ​​haritası Lake Foscari, ateşimi hemen yakmazken, Vampire Survivor’ın imza sırlarının ve kilitlerinin açılması beni gerçekten kazandı.

İlk geçişte Moonspell’i kaçırdım, bu yüzden Vampire Survivors’taki uzun yokluğumu kırıp Foscari’ye yüklendiğimde tam olarak ne bekleyeceğimden emin değildim. Paketin tamamı hakkında bir şikayetim varsa, o da bu yeni birincil haritanın biraz daha görsel yeteneğe ihtiyaç duymasıdır. Temel oyunun birçok aşamasından daha belirgin yer işaretleriyle (küstah bir çit labirenti dahil) harika bir düzeni var, ancak Aralık ayındaki Mt. Mad Forest, Il Molise veya Green Acres gibi vanilya seviyeleri.

[Some light spoilers of DLC unlockables follows]

Yine de ikinci harita olan Foscari Abyss’e henüz ulaşmadım ve bu isim zaten ilgimi çekti⁠—Abyss’in kilidini açan Foscari Gölü sırrını tetikleyebilecek yeni karakteri (DLC’nin üçüncüsü) daha yeni yakaladım. . Birbiriyle etkileşime giren bu basamaklı sırlar, burada benim için asıl çekicilik ve ekibin, ana oyunun gerçekten şarkı söylemesini sağlayan o kıvrımlı küçük gizli seviyeleri ve patronları uygulamaya devam ettiğini görmekten heyecan duyuyorum. Bence Vampire Survivors için devam eden DLC düşüşlerini gerçekten almaya değer kılan şey, şaşırtma ve keyif alma kapasitesidir.

Yeni karakterler de beni köklü Vampire Survivors rahatlık alanımdan çıkarmayı gerçekten başarıyor. İlk açılabilir karakter Eleanor Uziron eğlencelidir: Her on seviyede bir olmak üzere, kendi başlarına yeterince güçlü olan ancak ultra güçlü bir oyunsonu tekillik yeteneğine yükseltilebilen üç büyü saldırısı alır. Benim için gerçek meyve suyu ikinci yeni karakterdi: Maruto Cuts.

Benim için her zaman kazanan, pratikte panding yapan, tam, klasik, taklit bir Guts kılıcı var. Mekanik olarak da ilgi çekicidir, ana oyunun yanal kırbaç saldırılarının bir varyasyonunun yanı sıra hasar almaya yönelik bir karşı saldırı yeteneği sunar⁠—son derece tatmin edici, büyük bir AoE için kılıcını yere vurarak yüzeyde bazı yüzeysel örümcek ağı çatlakları bırakır. zemin. Maruto, o etli büyük kılıç savaşçı fantezisine gerçekten eğiliyor ve ben onu oluştururken ve en sevdiğim büyücülerimden farklı bir şekilde oynarken eğlendim.

İçerik oluşturucu ve baş geliştirici Luca Galante, bazı ayrıntılı yama notları ekledi (yeni sekmede açılır) Oyuncuların yeni DLC’den neler bekleyebilecekleri ve ekibin bu 2 $’lık içerik paketleriyle Vampire Survivors oluşturma konusundaki felsefesi hakkında: “İş kararları açısından yaptığımız şey, büyük ölçüde oyuncu geri bildirimlerine ve ne yapmak istediğimize bağlı Şahsen, bir oyun için daha basit içerik almak için küçük bir ücret ödeyebilmek, gerçekten kulağa harika geliyor (yıllar önce, kelimenin tam anlamıyla, 1 aşama daha ekleyecek bir disk satın almak için 5 € harcamayı hayal ederdim. Valkyrie Profiline).”

OKU  Genshin Impact Leak, İlk Baizhu Kiti Ayrıntılarını Ortaya Çıkardı

Galante, “Bir süre önce duyurulduğu gibi, VS’yi gerçekten ancak ben -ya da siz- bundan bıktıktan sonra bitireceğiz,” diye tamamladı Galante.

Henüz kesinlikle yorulmadım, ancak Foscari’deki sırlar ve keşif duygusu, Vampire Survivors’ın geleceği hakkında beni gerçekten heyecanlandıran şey. Foscari Gölü iyi tasarlanmış bir harita ve daha akılda kalıcı bir haritayla buz gibi bir klasik olabilirdi, oysa yeni karakterler beni bir Arca Ladonna’dan çoktan sarstı. (yeni sekmede açılır)şeklinde sersemlik. Umarım ekip bu kazanan formülü geliştirirken Poncle tuhaf, belirsiz ve şaşırtıcı şeylere eğilmeye devam eder.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.