Oyun Haberleri

Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin gelişimi ‘sorunsuz bir şekilde ilerliyor’ ancak üzgünüz, hala bir çıkış tarihi yok

Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Edrtree genişletmesinin duyurulmasından bu yana yılın en iyi kısmı oldu ve o zamandan beri bu konuda kayda değer hiçbir şey duymadık. FromSoftware’in ana şirketi Kadokawa’nın en son mali raporu, bu konuda hem iyi hem de kötü haberleri getiriyor; bu, tek bir kısa cümleyle özetlenebilir: Her şey yolunda gidiyor.

Raporda “Elden Ring için DLC’nin yayınlanma zamanlaması henüz açıklanmadı ancak geliştirme sorunsuz bir şekilde ilerliyor” deniyor. Ve işin boyutu budur. Bir tür Columbo tarzı “sadece bir şey daha” sürprizi olarak, yayınlanma hedefinin raporun ilerleyen bölümlerinde paylaşılacağını ümit eden gerçek iyimserler için, bunun gerçekleşmediğini söylediğim için üzgünüm: Soru-Cevap bölümünde Kadokawa şunu tekrarlıyor: , “Şu anda Elden Ring için DLC’nin geliştirilmesi üzerinde yoğun çalışıyoruz ancak şu anda bir çıkış tarihi açıklamadık.”

Bu muhtemelen Shadow of the Erdtree’nin 2023’ün sonlarında çıkabileceği yönündeki varsayımımızı boşa çıkarıyor; sonuçta şu anda Kasım ayı ve önceden haber verilmeden sürpriz bir çıkış her zaman mümkün olsa da, bu bana çok düşük bir ihtimal gibi geliyor. 2024’ün başları söz konusu olamaz, ancak şu ana kadar sahip olduğumuz bilgi eksikliği (hatta belirsiz alaylar) göz önüne alındığında, kelimenin tam anlamıyla elimizde olan tek şey bunun gerçekleştiğine dair onay ve çağrıştırıcı ancak pek bilgilendirici olmayan bir kavram. sanat – benim eğilimim beklentileri yumuşatmaktır.

Sizi eli boş bırakmaktan nefret ettiğim için, işte size küçük bir umut: Oyun Ödülleri 7 Aralık’ta geri dönüyor ve gösteri görünüşte yılın en iyi oyunlarını ödüllendirmekle ilgili olsa da, yeni oyun tanıtımları da oldukça yoğun. ve güncellemeler. Ayrıca Elden Ring’in 2021’deki ilk oynanış açıklamasının Geoff Keighley’nin diğer büyük şovu Summer Game Fest’te olduğunu da unutmayın. Shadow of the Erdtree Keighley’nin ana etkinliğine katılabilir mi? Hey, asla bilemezsiniz; yine de öyle olursa, umarım bu sefer sahneye kimi çıkaracakları konusunda biraz daha dikkatli olurlar.

(Resim kredisi: FromSoftware)

Raporda ayrıca Elden Ring’in “tekrarlanan satışlarının” Kadokawa’nın mali yılının ilk yarısında “güçlü kaldığı”, FromSoftware’in Armored Core 6: Fires of Rubicon ürününün ise 700.000’den fazla kopya satışıyla Japonya’da “büyük bir başarı” olduğu belirtiliyor. AC6’nın uluslararası satış rakamları listelenmemiş ancak Kadokawa “küresel satışların yılın ikinci yarısında artması bekleniyor” dedi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Star Wars: Outlaws'ın aptal küçük arkadaşı, Star Wars seslendirme sanatçısı tarafından canlandırılıyor