Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3, sosisleri silah olarak kullanmanıza izin veriyor, bu yüzden elbette cesur bir oyuncu, oyunun en zor zorluklarını üstlenmeye hazır, ikili bir ‘Salami-mancer’ inşa etti

Baldur's Gate 3, sosisleri silah olarak kullanmanıza izin veriyor, bu yüzden elbette cesur bir oyuncu, oyunun en zor zorluklarını üstlenmeye hazır, ikili bir 'Salami-mancer' inşa etti

Baldur’s Gate 3’te tonlarca harika silah var: süper kaygan korsan meç Düellocunun Ayrıcalığı, Sihirli Füze fırlatan el tatar yayı Ne’er Misser,… salam yığını? Evet, muhtemelen uzun dinlenmeleriniz için yakıt olarak saklamak en iyisi olsa da, Baldur’s Gate 3’teki salam öğesi aynı zamanda 1d4 hasara sahip bir sopayla vurma silahıdır ve YouTuber cRPG Bro, mümkün olan en baskın salam tabanlı dövüşçüye adanmış bir karakter yapısı üretti.

Asil salamın temel hasarı oldukça zayıf olmasına rağmen, Baldur’s Gate 3’ün birçok temel hasar kaynağı ve diğer isabet etkileri için hala geçerli bir dağıtım yöntemidir. cRPG Bro, kendi en iyi çoklu sınıf kılavuzumuzda Oathbreaker Warlock yapısından farklı olmayan bir Paladin/Warlock/Fighter çoklu sınıfını tercih ediyor.

Warlock-Paladin kombosu, normalde zayıf olan sosisleri güçlendiren tonlarca Divine Smite kullanımı anlamına gelirken, Caustic Band veya Helldusk Eldivenleri gibi temel hasar teçhizatı, salamın acı treni potansiyelini yalnızca daha da artırır. Ne yazık ki, bu silahlar olabildiğince doğaçlama olsa da salamlar, Tavern Brawler’ın doğaçlama silah becerisinden ilave hasar almaya hak kazanmıyor. Yine de cRPG Bro, yapının Baldur’s Gate 3’ün maksimum zorluk Tactician modunda gayet iyi çalıştığını gösteriyor.

Baldur’s Gate 3’ün geniş oyun tarzı çeşitliliği, oyunun en güçlü yanlarından biridir; Barbarlardan, tamamen bir şeyler fırlatmaya odaklanan her şey, oyunda adil bir şekilde sallanan arbalet silahşörü Ozanlara kadar her şey. Hatta bir gün, oyunun on iki sınıfının her birinde, hiçbir ayrım yapmadan tek bir karakter üzerinde bir seviye geçmenizi gerektiren başarıyı garantilemek için Jack of All Trades koşusuna bile çıkabilirim.

Daha performans odaklı yapılar için cRPG Bro’nun YouTube kanalı, sosis silahları olsun veya olmasın bir sonraki Baldur’s Gate 3 karakterinizi oluşturmak için harika bir kaynaktır. Onun çift elli tatar yayı Bard/Hırsız kurulumu, Larian’ın vuruşunu tekrarlama çağrısına direnmeden duramadığım zamanlarda kullanabileceğim şey olabilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Resident Evil Hayranları Hangi Düşmanın En Korkunç Olduğunu Tartışıyor