Oyun Haberleri

Sanayi Devrimi sırasında Londra’daki cani kardeşleri konu alan Assassin’s Creed: Syndicate’i Ubisoft’tan uzak tutmak serbest

Sanayi Devrimi sırasında Londra'daki cani kardeşleri konu alan Assassin's Creed: Syndicate'i Ubisoft'tan uzak tutmak serbest

Sanayi Devrimi’nin koşuşturması ve kargaşası ortasında Londra sokaklarında eğlence ve kâr için cinayet işleyen bir erkek-kız kardeş ikilisini konu alan oyun Assassin’s Creed: Syndicate’i, aldığınız sürece Ubisoft Store’dan uzak tutmak ücretsizdir. 6 Aralık’tan önce.

Syndicate, 2015’te piyasaya sürüldüğünde tam anlamıyla ayaklarımızı yerden kesmemişti: %66’lık incelememizde “Yeni oyuncaklar ve araçlar formülü tazeliyor” dedik, “ancak bir süre sonra, iyisiyle kötüsüyle, hala Assassin’s Creed ” Ubisoft da aynı şeyleri hissetmiş olabilir; bir sonraki ana Assassin’s Creed oyunu olan Origins (2009’dan beri devam eden yıllık takvimi kaçıran ilk oyun) kapıdan çok daha güçlü çıktı ve aslında tüm seriyi yeniden canlandırdı.

Yine de, “hala Assassin’s Creed” şimdiye kadarki en kötü eleştiri değil, özellikle de istediğiniz daha çok Assassin’s Creed ise ve bunun ücretsiz olduğunu da unutmayalım. Bu benim için hemen hemen her anlaşmayı imzalayan türden bir fiyat etiketi.

Bunu elde etmek için Ubisoft.com’a uğrayın ve uygun düğmeye tıklayın; bulmak için biraz aşağı kaydırmanız gerekecek, ancak gözden kaçırmanız oldukça zor. Ancak tedbiri elden bırakmamak adına şunu arıyorsunuz:

(İmaj kredisi: Ubisoft)

Oyunu alabilmek için elbette bir Ubisoft hesabına ihtiyacınız olacak ve buna Ubisoft Connect başlatıcısı aracılığıyla erişilebiliyor. Biliyorum, biliyorum, bu Steam değil, ama tam anlamıyla ücretsiz bir Assassin’s Creed oyunu; Syndicate’i yeni çıktığında kaçırdıysanız, bu, yetişmek için harika bir fırsat. Assassin’s Creed: Syndicate çekilişi 6 Aralık’a kadar devam ediyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu Final Fantasy 14'ten ilham alan Puma koleksiyonu beni boğuyor