Oyun Haberleri

Wild Hearts’ın sizin zaman diliminizde ne zaman yayınlanacağı ve EA Play First denemesini ne zaman başlatabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Wild Hearts combat

Wild Hearts, EA ve Koei Tecmo’nun Monster Hunter versiyonudur: dev mitolojik canavarları dev kılıçlarla ezin, ardından vücut kısımlarını kullanarak arkadaşlarını parçalamak için daha da iyi kılıçlar yapın. Doğa güzel, değil mi?

Wild Hearts bugün 13 Şubat’ta çıkıyor, ama bir farkla. Yalnızca EA Play aboneleri erken erişim elde ederken, diğer herkesin tam sürüm için 13 Şubat’a kadar beklemesi gerekiyor. Ve bu tam sürüm de saat dilimine ve platforma göre değişiklik gösterecektir. Biraz karmaşık, bu yüzden bir an önce Wild Hearts’a atlamak için bilmeniz gerekenler burada.

Wild Hearts çıkış saatleri

Vahşi Kalpler bültenleri EA Play aboneleri için 13 Şubat’ta 07:00 PT’de (15:00 UTC) başlar. O zaman hem PC’de hem de konsollarda mevcut olacak.

Yine de oyunun tamamına erişilemeyecek. 13 Şubat sürümü, yalnızca bir EA Play aboneliği için ayda 5 ABD Doları (veya yılda 30 ABD Doları) ödediğinizde veya Game Pass Ultimate üyesiyseniz kullanılabilen EA Play First deneme sürümüdür. Play First denemesi, Wild Hearts’ın açılış parçalarını oynamanıza izin vererek oyunun merkez şehri Minato’ya varmanızı sağlar. Açılış bölgesini keşfetmek için birkaç saat harcayabilirsiniz, ancak sizi Minato’ya götüren görevlerin tamamlanması yalnızca bir veya iki saat sürecektir.

İşte birkaç saat diliminde EA Play First Trial çıkış zamanı:

  • New York: 10:00 ET
  • Londra: 15:00 GMT
  • Paris: 16:00 Orta Saati

Wild Hearts’ın tam sürümü 16 Şubat 07:00 PT PC’de. Bu, yukarıda listelenen deneme sürümüyle tam olarak aynı zaman, yalnızca üç gün sonra.

Ancak, Wild Hearts’ın konsol sürümünün ayrı bir lansman zamanı var; yayınlanacak 17 Şubat’ta her saat diliminde gece yarısı. Böylece, sizin saat diliminize gece yarısı geldiğinde, devreye girebileceksiniz. Bu, Avustralya’daki şanslı oyuncuların diğer bazı saat dilimlerinde önemli bir avantaj elde edeceği anlamına gelir. Bir ava çıktığınızda bunu onlara karşı tutmamaya çalışın.

OKU  Bu Intel Arc A750 GPU'lar şimdiye kadarki en ucuzları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.