Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu, Malenia’yı Yalnızca Sarf Malzemelerini Kullanarak Hiç Darbe Yapmadan Yenmeyi Başardı

malenia-second-phase-elden-ring

Yeni yapılar Malenia’ya karşı test edilir. Elden Yüzüğü oyuncu, üzerinde sadece sarf malzemeleri kullanarak darbe almadan onu yenmeyi başarır. Çok sayıda silah, eşya, zırh ve sarf malzemesi ile Elden Yüzüğü, yeni yapı olasılığı neredeyse sonsuzdur. Onları oyunun düzenli bir oynanışında test etmek iyi olsa da, oyuncular oyunun en ikonik patronu Malenia, Blade of Miquella’yı alarak yeni oluşturdukları yapıya meydan okumak istiyor. Bir oyuncu, zorlu mücadeleyi atlatmak için silahlarına güvenmeden ona karşı tüketilebilir silahlar almaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

biri olmak Elden YüzüğüMalenia, dövüşmesi en zor patronlarla deneyimli oyuncuları bile kolaylıkla devirebilir. Birçok kişi tarafından aşılmaz bir deneme, oyuncuya birden fazla eğik çizgi ile hızla gelir ve bu da onları saldırıdan bunalmış, bıçağının altında şeritler halinde dilimlenmiş hissetmelerine neden olabilir. Oyuncu, Blade of Miquella formunu yenmeyi başardığında bile, ikinci aşaması olan Goddess of Rot’a geçer ve bu, dövüşe yıkıcı Scarlet Rot efekti ekleyerek oyuncuyu öldürmenin yeni yollarını bulur.

İLGİLİ: Twitch Yayıncısı xQc Rage, Elden Ring’i Kapatıyor ve Kaldırıyor

Bir oyuncu, sarf malzemelerini ona karşı kullanmaya başladı; bu, daha önce başarılı olmuş bir uygulamaydı; Elden Yüzüğü oyuncular, onları alt etmek için PVP işgalcilerine karşı parıltılı taş hurdaları kullandılar. r/Eldenring’de yayınlanan videoda, DaddyWhoGames kullanıcısı Malenia’ya bir elinde Denizanası Kalkanı ve diğer elinde Twinbird Uçurtma Kalkanı olan bir Jar miğferinden başka bir şey takmadan girerken gösteriliyor. Denizanası Kalkanının Bulaşıcı Hiddet becerisini anlık olarak kullanırken, onlara verilen bu ekstra hasarı Kıvılcım Aromatikleri, Volkan Saksıları, Sihirli Saksılar ve daha fazlası gibi sarf malzemelerini fırlatmak için kullanırlar ve bu sırada onun saldırılarından ustalıkla kaçarlar, ta ki sonunda düşene kadar. Reddit gönderisinin tamamını görmek için buraya tıklayın.

OKU  Burası bir onur yeri değil: çöplüklere gömülecek 36 milyon dolara kadar Funko Pops

Volcano Pots geç oyun için de harikadır! Malenia ve Sarf Malzemeleri yalnızca derleme. vuruş yok, solo
u/DaddyWhoGames tarafından Eldenring’de

Ancak, kullanıcı yorumlarda onu yenmek için doğru yapıyı ve potu bulmanın 12 saat sürdüğünü açıkladığı gibi, bu zafer sadece onlara gelmedi. En iyi yapıyı yapılandırmak önemli bir stratejidir, çünkü bir kalkan bile bir oyuncuya karşı aşırı güçlü olabilir. Elden Yüzüğügüçlü Malenia. İkinci aşamasında Volcano Pots’u kullanmaya başladıklarında, beşinci denemede tek bir darbe bile almadan onu kendi başlarına yere serdiler.

ne zaman bile Elden Yüzüğü zaman ayırmaya istekli oldukları ve kendilerini geliştirmek için çalıştıkları sürece, onlar da düşmanı alt edebilirler. Bazı oyuncular için Malenia’yı yenmek saatlerce ve birçok ölüm alırken, diğerleri için sadece birkaç pot atmak yeterli. Kişinin yapısını nasıl tasarladığı, kelimenin tam anlamıyla yaşam ve ölüm anlamına gelebilir. Elden Yüzüğübu yüzden güçlü bir tane oluşturmak için çalışmak bir oyuncuyu çok uzağa götürebilir.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Malenia, Elden Ring’in Boss Tasarımının Daha İyisi ve Daha Kötüsü İçin Zirvesidir

OKU  Genshin Impact Fan, Etkileyici Harabe, Khaenri'ah ve Çöl Planörlerini Paylaşıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.