Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, 15 Ocak’ta 6 Oyun Kaybediyor

we happy few with xbox game pass logo

Microsoft resmi olarak altı oyunun piyasadan çekildiğini duyurdu. Xbox Oyun Geçişi abonelik hizmeti 15 Ocak Pazar günü. Bazı nadir istisnalar dışında, Xbox Game Pass oyunları geleneksel olarak her ayın 15’inde ve son gününde kaldırılır ve bu model 2023 için de geçerli olacak gibi görünüyor.


Belki de tatiller ve yeni yıl nedeniyle Microsoft, Game Pass Ocak 2023 duyuruları söz konusu olduğunda çekilişte normalden daha yavaş davrandı. Aslında Microsoft kısa bir süre önce Ocak 2023’te çıkacak olan yeni Xbox Game Pass oyunlarının altını çizdi ve önceden duyurulan oyunları doğruladı. Kişi 3 Taşınabilir, Kişi 4 Altınve Canavar Avcısı Yükselişi oyunlar gerçekten yolda. Microsoft’un Ocak 2023 için Xbox Game Pass oyun duyurularını yapması normalden daha uzun sürdüğü için hayranların, hizmetten ayrılan oyunlar söz konusu olduğunda genellikle yaptıkları kadar önceden bildirimleri yok.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Redfall’ın Xbox Game Pass’te Başlatılması “Şok edici” ve “Korkutucu”

15 Ocak, Xbox Game Pass abonelerinin oynayabileceği son gün olacak Danganronpa: Happy Havoc’u Tetikleyin, Kimse Dünyayı Kurtaramaz, Pupperazzilerkooperatif nişancı Anacrusis, Biz Birkaç Mutluve Rüzgar Karıştırıcılar 2. Bu oyunların çoğu, Xbox Game Pass yakında çıkacak bölümünde listelenmiştir, istisna olarak Biz Birkaç Mutlu, bu yüzden şimdiye kadar resmi duyuru yapılmamış olsa da, umarım aboneler isterlerse bu oyunları oynayabilmişlerdir. Bu oyunlardan ayrılmaya dayanamayan herkesin, onları %20 indirimle satın almak için kaldırılana kadar vakti var.

OKU  Burası bir onur yeri değil: çöplüklere gömülecek 36 milyon dolara kadar Funko Pops


Xbox Game Pass Oyunları 15 Ocak’ta Çıkıyor

kimse dünyayı kurtaramaz anahtar sanat

  • Danganronpa: Happy Havoc’u Tetikleyin
  • Kimse Dünyayı Kurtaramaz
  • Pupperazziler
  • Anacrusis
  • Biz Birkaç Mutlu
  • Rüzgar Karıştırıcılar 2

Bazı Xbox Game Pass abonelerinin nedeni konusunda kafası karışmış olabilir Biz Birkaç Mutlu Xbox Game Pass’ten ayrılıyor. Ne de olsa Microsoft, Compulsion Games’i yapan stüdyonun sahibidir. Biz Birkaç Mutlu. Yine de, Biz Birkaç Mutlu aslında Gearbox tarafından yayınlandı ve Microsoft stüdyoyu satın aldığında zaten kutudaydı. Bu faktörler göz önüne alındığında, o kadar da şaşırtıcı değil Biz Birkaç Mutlu Neyse ki Xbox Game Pass aboneleri, Xbox’a ait stüdyolar tarafından yapılan diğer oyunların çoğunda aynı şeyin olması konusunda endişelenmek zorunda kalmamalı.

Yine Xbox Game Pass abonelerinin bu oyunları kaldırılmadan önce oynamak için 15 Ocak’a kadar süreleri var. 31 Ocak’ta seriden başka bir oyun grubu neredeyse kesin olarak çekilecek, bu nedenle Xbox Game Pass aboneleri bunu akılda tutmalı. Hizmetten ayrılan bir sonraki oyun grubu hakkında daha fazla bilgi, önümüzdeki hafta başlarında bir noktada gün ışığına çıkacaktır.

DAHA: 2023’te Xbox Game Pass’ten Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir