Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Police Simulator geliştiricileri, PC Gaming Show: Most Wanted’da heyecan verici bir fragmanla bir sonraki acil servis iş simülasyonu olan Ambulans Hayatı: Bir Paramedik Simülatörünü duyurdular. Temel kesintilerden benzin istasyonlarının patlamasına kadar çeşitli acil durumlara müdahale ederek, mümkün olduğunca verimli bir şekilde hayat kurtararak şehir boyunca yarışacaksınız.

Ambulans Yaşamında, ABD’nin batı kıyısındaki kurgusal Pelican City’de çalışıyorsunuz ve dört farklı mahalleye gönderiliyorsunuz: Aesir Interactive’e göre tarihi mahalle, iş bölgesi ve sanayi bölgesi. Dördüncü seçeneğin bir yerleşim alanı olduğuna bahse girerim. Her bölgedeki bir dizi olaya müdahale ettikten sonra, daha gelişmiş araçlarla çözebileceğiniz, kendi vatandaş türlerine ve acil durumlara sahip yeni bölgelerin kilidini açacaksınız.

Aesir, her durum için, acil durum bölgesine giderken, bazıları diğerlerinden farklı şekilde davranan bir ambulansın direksiyonuna geçeceğinizi söylüyor. Aesir, “Vardiyanız sırasında feci olaylar meydana gelebilir ve bu duruma ayak uydurmanız gerekecek” diyor. “Bu olağanüstü derecede ciddi acil durumlarda, sakin kalarak hızlıca incelemeniz gereken çok sayıda yaralı bulacaksınız. Bunları yaralanmalarının ciddiyetine göre sınıflandırmalı ve mümkün olduğunca çok kişiyi kurtarmalısınız.”

Yine de hepsi trajedi değil, bazen acil bir durum, birinin kötü bir kesikten kurtulması ya da stetoskobunuzu kırmasıdır. Polis Simülatörünün çalışma şekline bakılırsa, bir durumu değerlendirirken ihtiyaç duyabileceğiniz on tıbbi aletin tümü ve farklı etkileşimler için muhtemelen radyal bir menüye sahip olacaksınız. Aesir, “Daha sonra ilk yardımı uygulayabilir ve yaralar çok şiddetliyse kurbanı mümkün olduğu kadar çabuk hastaneye götürmek için sedyenizi çıkartabilirsiniz” diye ekliyor.

Bu ölüm kalım meselesi simülasyonu Eylül 2024’te gönderilecek, ancak onu istek listesine ekleyebilirsiniz Steam’de o zamana kadar güncellemeleri takip etmek için.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugün Wordle: 2 Ekim Pazartesi #835 için ipucu ve cevap