Oyun Haberleri

Zelda Fan Zelda 2 Kapak Resmindeki Kılıcı Yeniden Yaratıyor

zelda-fan-recreates-the-sword-from-the-zelda-2-cover-art-gamerant

yetenekli Zelda hayran kapağında yer alan kılıcı yeniden yarattı Zelda III: bu Macera ile ilgili Bağlantı. Bu eşsiz giriş Efsane ile ilgili Zelda franchise, orijinalin doğrudan devamıydı Zelda Oyun ve ilk çıkışını 1988’de yaptı. Zelda III yandan kaydırmalı bir macera içeren selefinden farklıydı. Daha zorlu biri olarak kabul edilir Zelda oyuncuların bir oyun biterse en başa geri gönderileceğini düşünürsek, yenilecek oyunlar. Şans eseri, onlarca yıl sonra, kaydetme durumlarının ve hızlı koşma tekniklerinin uygulanmasıyla, oyuncular bu unvanı fethetmeyi başardılar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Birçok hevesli için Zelda bugün oyuncular, Zelda III genellikle en ezici devam filmlerinden biri olarak kabul edilir. Neyse ki, Nintendo bundan ders almış ve oyunculara daha da iyi bir oyun sunmuş gibi görünüyor. A Bağlantı İle bu Geçmiş. İle Nefes ile ilgili the Vahşidevamı, Göz yaşları ile ilgili the Krallıkbu yılın sonlarında piyasaya sürülecek, birçok hayran hala bu ikonik serideki daha retro girişlerden bazılarını takdir ediyor.

İLGİLİ:Zelda Fan, LEGO’lardan N64 Denetleyicisini ve Majora’nın Maske Kartuşunu Yapıyor

Yaratıcı Zelda hayran ve kullanıcı weiyan21, The Magical Sword olarak bilinen kılıcı Blender kullanarak yeniden yarattı. Zelda III: bu Macera ile ilgili Bağlantıkapak kutusu sanatı. Blender, 3B modeller oluşturmak için kullanılan ücretsiz, açık kaynaklı bir araçtır ve Weiyan21, bu yazılımı kullanarak hangi benzersiz kreasyonların hayata geçirilebileceğini göstermiştir. Diğer kullanıcılar da hayran sanatından eşit derecede etkilendiler ve bu da 3D olarak basılabileceğini düşündürdü. Hatta bir hayran, The Magical Sword’u her single’da yer alan The Master Sword’a tercih ettiklerini belirtti. Zelda hariç başlık Zelda III.

Oyundan Blender kullanarak Zelda II Box sanatının kapağındaki kılıcı yaptım

OKU  En iyi Fallout oyunları Epic Store'da tamamen ücretsiz

Sihirli Kılıç’ın tasarımının bazı hayranlar tarafından Link’in güvenilir Usta Kılıcı’ndan daha güzel ve karmaşık olduğu düşünülüyor. Weiyan’ın yaratımı, oynamaktan keyif alan bazı oyuncular için güzel anıları da geri getirdi. Zelda III büyümek. Son zamanlarda Link’in bir başka ikonik ekipmanı olan Hylian Shield, başka bir yetenekli hayran tarafından vitrayda yeniden yaratıldı. Yıllar boyunca çeşitli oyunlarda mevcut olan pek çok farklı öğeyle, yaratıcı oyuncuların yeniden yaratmak için aralarından seçim yapabileceği tonlarca seçenek var.

Rağmen Zelda III Hayranlar, hayran sanatı kreasyonlarıyla diğer unutulmaz eski oyunlara ışık tutmaya devam ediyor. Zelda Efsanesi: Rüzgar WakerToon Link, başka bir yaratıcı oyuncu tarafından muhteşem bir tabloda hayata geçirildi. bu Efsane ile ilgili Zelda topluluk, kreasyonlarını farklı ve benzersiz şekillerde sergilemeye hevesli birçok yetenekli sanatçıya ev sahipliği yaptığını göstermeye devam ediyor.

DAHA: Zelda’da Muhafızların Geri Dönmesi Durumu: Krallığın Gözyaşları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.