Oyun Haberleri

Güreş savaş oyunu Rumbleverse, lansmanından sadece altı ay sonra kapanıyor

Rumbleverse chicken man

Rumbleverse geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünde, onu aniden gelen ve aynı hızla unutulan diğer birçok canlı hizmet oyunundan biriyle karıştırmış olabilirsiniz: Knockout City, Hyperscape (RIP), Rocket Arena’yı düşünün. Kesinlikle kendine özgü Fortnite-taklit tarzını taşıyor, ancak Fortnite’ın aksine, açıkça hiç ilgi görmedi: sadece altı ay sonra, oyun 28 Şubat’ta güncelleme almayı bırakacak.

Iron Galaxy Studios ve yayıncı Epic Games ilan edildi bugün kadar “Bu proje, popüler ve son derece rekabetçi bir oyun türünde yeni bir deneyim yaratmaya yönelik bir aşk emeği oldu. Bu yolculuğun bir parçası olduysanız, size teşekkür ederiz. ya da ilk kez kendini topun içinden vurdun.”

Güreş battle royale 28 Şubat’ta 10:00 CST’de (8:00 PT, 17:00 BST veya ertesi gün AEST’de 02:00) çevrimdışı olacak. Rumbleverse ile ilgili olarak yapılan tüm satın alımlar – savaş biletleri veya oyun içi para paketleri dahil – iade edilecek ve bunların nasıl güvence altına alınacağına ilişkin ayrıntılar yakında sunulacak. Şu andan kapanışa kadar, mevcut battle pass herkese ücretsiz olarak sunuluyor ve XP kazancı ikiye katlandı, bu nedenle, Rumbleverse’i denemeyi biraz merak ettiyseniz, ortadan kaybolmadan önce onu tüketmek için şimdi iyi bir zaman olabilir.

Rumbleverse topluluğuna ayrı bir açık mektupta, Iron Galaxy biraz açıldı ve oyunun yeterince büyük bir oyuncu tabanı oluşturamamasının stüdyo için bir hayal kırıklığı olduğunu acı verici bir şekilde açıkça ortaya koydu. “Bir video oyunu üzerinde çalışırken, bir gün onu oynamak için ortaya çıkacak topluluğu hayal edersiniz. Yıllarca, şampiyon olmak için savaşan insanlarla dolu canlı bir şehir hayal ettik. rekabetçi ruh. Amacımız, çevrimiçi çok oyunculu oyunlara neşeyi geri getirmekti.” Mektubun tamamını okuyabilirsiniz buradaIron Galaxy’nin de “oyun yapmaya devam edeceğine” söz verdiği yer.

Rumbleverse’in sanat tarzı öne çıkmayı zorlaştırmış olsa da, aslında onu oynamak battle royale’e canlandırıcı bir bakış açısı getiriyordu. Russell Adderson’ın söylediği bu. yayınlandıktan sonra yazdı geçen yıl, “Rumbleverse, arkadaşlarınızla güreş oyunları oynamanın en iyi unsurlarını alır ve onları en üstteki ipten doğrudan bir Fortnite maçına düşürür.”

Kulağa eğlenceli geliyor, ancak canlı servis sahnesi şu anda tam bir kan banyosu. O kadar rekabetçi ki Ubisoft iptal edildi savaş royası Ghost Recon’u piyasaya sürülmeden önce ele alıyor. Yayıncılar sürekli olarak bir kazanan bulmaya çalışıyor, ancak günümüzde özellikle Fortnite, Warzone 2 ve Apex Legends gibi rakiplerle bir piyango gibi görünüyor.

OKU  Oğlum merhaba, yeni Hunt: Showdown timsahı tam bir ev hanımı


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.