Oyun Haberleri

22 yaşındaki kale simülasyonu Stronghold kesin bir yeniden düzenlemeye kavuşuyor

22 yaşındaki kale simülasyonu Stronghold kesin bir yeniden düzenlemeye kavuşuyor

Duvarlarınızı okçularla doldurmak ve ezici zorluklara karşı savunma yapmak ya da özellikle sinir bozucu dört Moğol’un köyünüze yaptığı sürekli baskınlara rağmen yüzlerce somun ekmek pişirmek gibi güzel anılarınız varsa, Stronghold’un klasik olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. 2001 yapımı castle sim, yeniden düzenleniyor.

Stronghold’un 2013’te buluta kaydetme, daha yüksek çözünürlükler, gömülü birim sınırları ve diğer ince ayarlarla tamamlanmış bir HD sürümü çıkmış olsa da, bu daha dramatik bir güncelleme olacak. Stronghold: Definitive Edition, oyuncuların “Sir Longarm’ın esir akrabasını aramak için harap olmuş İngiliz hinterlandında ilerlediği” 14 görevlik bir anlatı kampanyasının yanı sıra Warwick, Dunnottar gibi tarihin ünlü kalelerine dayanan 10 görevlik bir Castle Trail ekliyor. , ve Marksburg.

Orijinal oyunun askeri ve ekonomik kampanyaları da geri dönüyor, yani 300 somun ekmek pişirmek gibi tek bir hedeften kaçış olmayacak, köylüleriniz ekmek yemeyi çok sevdikleri için yapmamalarını söylemediğiniz sürece köylüleriniz hemen yiyecek.

Stronghold: Definitive Edition ayrıca “kaynak sanat eseri kullanılarak yeniden oluşturulmuş” görsellere, yeniden düzenlenmiş müziklere ve bazı orijinal seslendirme sanatçılarının geri döndüğü yeni seslere sahip olacak. Steam üzerinden çok oyunculu modun yanı sıra haritaları paylaşmak için Steam Workshop desteğine sahip olacak.

Geliştiriciler Firefly Studios, “Bir dizi teknik iyileştirmeye ve oyuncuların talep ettiği yaşam kalitesi iyileştirmelerine ek olarak, Stronghold: Definitive Edition, eski ve yeni hayranların, tercih ettikleri birçok oyun özelliği ve kontrolü için bireysel ayarlarla deneyimlerini özelleştirmelerine olanak tanıyacak.” 7 Kasım’da Steam üzerinden çıkacak, efendim.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Diablo 4 görev tasarımcısı, basit bir seçimle RP'yi RPG'ye nasıl yerleştirdiklerini açıklıyor