Oyun Haberleri

Marvel’s Midnight Suns, önümüzdeki hafta son DLC’sini alıyor, ancak Nintendo Switch sürümü iptal edildi

Marvel's Midnight Suns, önümüzdeki hafta son DLC'sini alıyor, ancak Nintendo Switch sürümü iptal edildi

Hava durumunu değiştiren mutant Storm, Marvel’s Midnight Suns kadrosuna katılacak (yeni sekmede açılır) 11 Mayıs’ta oyunun dördüncü ve son DLC parçası olan Blood Storm’un piyasaya sürülmesiyle.

Storm’un Marvel’s Midnight Suns’a eklenmesi oldukça büyük bir anlaşma. O, X-Men’in çekirdek bir üyesi ve havayı manipüle etme konusunda neredeyse sınırsız yeteneği olan çok güçlü bir mutant. Fragman, rüzgar ve şimşek tabanlı saldırılarını (yıldırım çok dramatik) sergiliyor ve oyuna 10 benzersiz kahraman yeteneği getirecek. Blood Storm genişletmesi ayrıca Marvel’s Midnight Suns’a yeni hikaye görevleri, Abbey’e yeni bir yükseltme ve yeni kozmetik öğeler ekleyecek.

Storm, Deadpool’a katıldı (yeni sekmede açılır)Venom ve Morbin’ Zamanı (yeni sekmede açılır) Marvel’in Midnight Suns’ı DLC aracılığıyla katılan askerler olarak. Ne yazık ki, takip edecek başka bir şey olmayacak gibi görünüyor: Blood Storm, ilk Midnight Suns sezon geçişini bitirdi ve şu ana kadar, çalışmalarda ikincisinden veya başka bir içerikten söz edilmedi.

Marvel’s Midnight Suns’ı çok sevdik (yeni sekmede açılır) ve Steam de dahil olmak üzere başka yerlerde nispeten iyi karşılandı (yeni sekmede açılır), ancak satışların bu kritik resepsiyonu karşılamadığı bildirildi. Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick, Şubat ayında Bloomberg’den Jason Schreier’e oyunun iyi satmamıştı (yeni sekmede açılır)ve yayıncı 2K Games ayrıca bugün, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümünün 11 Mayıs’ta Blood Storm DLC ile aynı zamanda çıkacak olmasına karşın, planlanan Nintendo Switch sürümünün iptal edildiğini duyurdu. (yeni sekmede açılır).


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugünün Wordle 573 yanıtı ve 13 Ocak Cuma günü için ipucu
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Oyun Haberleri

Intel'in Meteor Lake çipleri sonuçta masaüstü bilgisayarlara geliyor

Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir