Oyun Haberleri

Talos Prensibi 2 Kasım’da geliyor ve bu sefer başa çıkmamız gereken bir sürü robot var.

Talos Prensibi 2 Kasım'da geliyor ve bu sefer başa çıkmamız gereken bir sürü robot var.

Orijinal yolu 2014’te tamamladığımdan beri daha fazla Talos Prensibi’ni sabırsızlıkla bekliyordum (dostum, gerçekten neredeyse 10 yıl mı oldu?) ve yakında nihayet biraz alacağım. Bulmacalar ve metafizik saçmalıklarla dolu insan sonrası bir dünyada yaşamın anlamını çözmeye çalışan robotları konu alan Talos Prensibi 2 oyunu, 2 Kasım’da çıkacak.

Talos Prensibi 2, orijinaldeki olayları daha geniş bir oyun dünyası ve hikayesiyle takip edecek; burada küçük bir robot topluluğunun (muhtemelen tamamı ilk oyunun mezunları) garip bir “mega yapı” keşfedip hemen öğrenme arayışına giriştiği bir oyun olacak. tüm bunlar neyle ilgili? Tanıdık Talos Prensibi bulmacaları, çözülmesi gereken çeşitli yeni zeka oyunlarıyla birlikte geri dönecek ve tabii ki, geliştirici Croteam’in belirttiği gibi, “kozmosun doğası, inanç ve akıl ve insanlığın aynısını tekrarlama korkusu hakkında sorular olacak.” hatalar.”

Ve evet, şimdiye kadar oynadığım en bilinçli anti-serebral nişancı oyunlarından bazıları olan Serious Sam oyunlarını da yapan stüdyodaki Croteam’dir. Bu bana tuhaf gelmeye devam ediyor.

Talos Prensibi 2’deki ilginç bir değişiklik, bu sefer yalnız olmamanızdır. İlk oyun, size başkalarının daha önce geldiğini hatırlatmak için geçmişteki anıların ve hataların kayıtlarından başka hiçbir şeyin olmadığı tek başına bir yolculuktu; ancak devamında bireysel kişilikleri, düşünceleri ve arzuları olan birden fazla robot ve buna bağlı olarak anlatı odağında bir değişiklik yer alıyor. birey topluma. Ve bu, belirli bir hedefe doğru amansız bir yolculuk değil: Talos Prensibi 2 Steam sayfası “birden fazla sonu olan, düşündürücü, karakter odaklı etkileşimli bir hikaye” vaat ediyor.

Birkaç ay önce The Talos Prensibi 2’ye ilk kez baktım ve gördüklerimden gerçekten çok etkilendim. Bana oldukça ilginç bir devam filmi gibi geldi: İlk oyunun temellerini anlamlı bir şekilde takip edecek gibi görünüyor, çözülmesi gereken daha fazla bulmaca ve ortaya çıkarılacak gizemler var. Bu gerçekten benim en sevdiğim kısım: Dürüst olmak gerekirse bulmacalar konusunda pek iyi değilim, ama sırlarla ve kafamı sokabileceğim yerlerle dolu derin oyun dünyalarında dolaşmayı seviyorum. (EL-0:HIM’in bana iyi bir iş çıkardığımı söyleyen rahatlatıcı sesi de harika, umarım yeni oyun için geri döner.)

Talos Prensibi 2 şu anda Steam ve Epic Games Store’da ön siparişe açık. Neyle ilgili olduğuna daha yakından bakmak için önizlememize göz atmayı unutmayın.

OKU  Cliff Bleszinski, 5 yıl önce ölen mükemmel arena nişancısı LawBreakers hakkında haberlerle dalga geçiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.