Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #820: 17 Eylül Pazar

Today

Bugünün Wordle’ı için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Sen ona sahipsin. İster her tahmini geliştirmek için genel ipuçları ve püf noktaları, ister günümüzün oyununa özel bir ipucu bulmayı umuyor olun, ister tahminleriniz tükenmeden 17 Eylül (820) Wordle’ın cevabına ihtiyacınız olsun, ihtiyacınız olan her şeyi doğru bulacaksınız. Burada.

Kısa bir aradan sonra tekrar oyuna dönene kadar bugünkü maçın pek bir anlamı yoktu; sahip olduğum sarılar hiç bir araya gelmiyor gibiydi. Sonunda oraya ulaştım ama bugünkü Wordle yanıtı için kesinlikle çok çalışmam gerekti. Umarız önümüzdeki hafta iyi bir başlangıç ​​yapar.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

17 Eylül Pazar için Wordle’den bir ipucu

Her türlü bestelenmiş melodi veya melodi bugünün cevabı kullanılarak tanımlanabilir. Bu kelime sadece duyabileceğiniz bir şey değil, aynı zamanda notlar yazılıysa onu da okuyabilirsiniz. Bunda iki farklı sesli harf var.

Bugünkü Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf bulamazsınız.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’ı alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle galibiyet serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Benzersiz ünlü ve ünsüz harflerin dengeli bir karışımından oluşan bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Steam'e gelen eski bir Stadia özel oyunu olan Wavetale'de büyülü bir takımadada gezinin

Neyse ki, gece yarısına kadar yapılmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

#820 Wordle’ın cevabı nedir?

Hafta sonu galibiyeti mi? Neden. 17 Eylül (820) Wordle’ın cevabı: MÜZİK.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Bunlar aynı zamanda günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur çünkü cevabın tekrarlanması pek mümkün değildir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 16 Eylül: MELEK
 • 15 Eylül: ÇALIŞMA
 • 14 Eylül: RAYON
 • 13 Eylül: TEMİZLEMEK
 • 12 Eylül: HIZLA ÇIKARMAK
 • 11 Eylül: DAHA ESKİ
 • 10 Eylül: ALINTI
 • 9 Eylül: ŞANSLI
 • 8 Eylül: ROUSE
 • 7 Eylül: İKAMET

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra halinde beş kutu verir ve kazanma serinizi sürdürmek için bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın Güçlü bir kelimeyle başla ARISE veya ortak ünsüzlerin ve birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, potansiyel olarak fazladan bir harfi ortadan kaldırma veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmak isteyeceksiniz. Enter’a bastığınızda hangilerinin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  Spider-Man 2'nin açık dünyası ilk oyunlara göre iki kat daha büyük olacak

Bir sonraki tahmininizin ilkine iltifat etmesini, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapsayacak şekilde başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.