Oyun Haberleri

Not: Önce bu öğeyi donatmadan Destiny 2’nin yeni Dawning etkinliğini oynamayın [updated]

Dawning 2022 event images,

Ho, ho, ho, binlerce uzaylıyı vurmanın zamanı geldi ama normalden daha neşeli bir şekilde. (İmaj kredisi: Bungie)

Güncelleme: İyi haberler! Faydaları orijinal hikayede ayrıntılı olarak açıklanan Starfarer 7M gemisinin kilidini daha önce açmadıysanız, olabilmek kuledeki etkinlik satıcısı Evan Levante’den satın alın. Envanterinin üçüncü sayfasında bulunabilir. Dışarıdayken ve uzaylıları vururken bonus Dawning Cheer oluşturmak için eşlik eden modu da satın almanız gerekeceğini unutmayın.

(İmaj kredisi: Bungie)

Orijinal hikaye: Gardiyanlar, zorlu bir mevsim. Bugün, Destiny 2’de pişirilecek kurabiyeler, alınacak hediyeler ve en önemlisi alınacak kış temalı silahlarla ilgili güncellenmiş ikramiye ruloları anlamına gelen yıllık Dawning etkinliğini başlatıyor. Ama bekleyin, başlamadan önce lütfen Santa Clarksmas’ın bu tavsiyesine kulak verin. Koleksiyonlar sekmenize gidin ve aşağıda listelenen Dawning gemisinin ve serçenin daha önce kilidini açıp açmadığınızı kontrol edin. Bunların her ikisi de, 13 Aralık’tan 3 Ocak’a kadar aktif olacak etkinlik sırasında gerçek oyun içi avantajlar sunuyor.

Donatılması gereken ikisinden en önemlisi, Starfarer 7M gemisi. Bu, “Bir Dawning malzemesi bulduğunuzda Dawning Spirit’i üretme şansı verir” yazan, Sezonun Ruhu adlı benzersiz bir modla birlikte gelir. Dawning Spirit, yükseltmeler ve hediyeler için kulede Eva Levante ile birlikte harcanabilen nispeten nadir bir para birimidir. Hediyelerinin çoğunlukla harika yeni silahlar olduğu göz önüne alındığında, bu para biriminden mümkün olduğunca çok isteyeceksiniz, bu yüzden gemiyi her zaman donanımlı tutmanızı tavsiye ederim.

(İmaj kredisi: Bungie)

Kilidi açtıysanız, Starfarer 7M gemisini buradan yeniden edinebilirsiniz:
Koleksiyonlar / Ekipman / Gemiler / 12. Sezon / Starfarer 7M

Ne yazık ki, Bright Spirit, Glad Tidings ve Cerulean Flash gibi Dawning temalı başka gemiler olmasına rağmen, bunların hiçbiri Bungie’nin en iyi bildiği nedenlerden dolayı Spirit of the Season modunu donatamaz. Bu yılki Eververse mağaza paketindeki yeni Dawning gemisinde de mod yok gibi görünüyor. Garip!

Kullanılacak diğer dişli parçası, Şafak Tezahürü serçe. Bu daha az önemlidir, ancak artırdıkça parıldayan ‘hediyeler’ üretme ek bonusunu sağlar ve havada bir numaraya inerseniz bunlardan kat kat fazlasını sağlar.

OKU  Cult of the Lamb'in ilk büyük güncellemesi her silah için yeni saldırılar getirecek

(İmaj kredisi: Bungie)

Kilidini açtıysanız Dawning Cheer serçesini buradan yeniden alabilirsiniz:
Koleksiyonlar / Ekipman / Serçeler / 5. Sezon / Şafak Neşesi

Parıltı parçalar halinde uçar, bu yüzden gerçekten inip onu almanız gerekir. Bu sezon nakde sıkıştıysanız -ki kim değil ki?- koruyucunuzun kasasını doldurmanıza yardımcı olabilir. Artı, aranızdaki tuhafları gıdıklayacak dev bir kızağa benziyor. Ben değil ama. Kaderimi olabildiğince asık suratlı seviyorum, bu yüzden asla Micro Mini kullanmayacağım. Ama bu başka bir yazının konusu.

Meslektaşım Sean, ihtiyacın olan tüm kurabiye tarifleriyle yarın yanında olacak. Bu arada, Dawning Sparrow fragmanının keyfini çıkarın ve Arrowhead Brake, Flared Magwell, Thresh ve Headstone’un tam kombinasyonuna sahip bir Stay Frosty darbeli tüfek alana kadar dinlenmeyeceğimi bilin. 40’lı yaşlarımın sonundayım ve seçtiğim hayat bu.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.