Oyun Haberleri

Ant-Man 3, Creed 3’ten Gişe Rekoru Kırdı

Ant-Man 3 Creed 3 Jonathan Majors Michael B. Jordan

Tahmin edildiği gibi inanç 3 ne başardı Kokain Ayı yapamadı, Marvel Studios’a büyük bir nakavt yumruk attı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania yalnızca Amerikan sinema salonlarından prömiyer yaptığı hafta sonunda yaklaşık 60 milyon dolar kazanarak gişede.


inanç 3başarısı yeni bir rekoru temsil ediyor. Kayalık Ve İnanç franchise. Ancak dönüm noktası, Marvel Studios’un en son gişe rekorları kıran filminin görece zayıf performansının da altını çiziyor. Karınca Adam 3 tarihteki herhangi bir MCU filminin en kötü ikinci hafta düşüşüne katlandı ve bu, nihai kar marjını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu turda, inanç 3 MGM’nin artık bir Amazon mülkü olması avantajına sahipti. Filmin vizyona girmesi, Michael B. Jordan’ın ilk filminin yerine Scott Lang ile rekabet etmesi için ertelendi. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Kasım ayında geri

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Fortnite: Creed Cup Guide (Adonis Creed Görünümünü Erken Alın)

Deadline’ın gişe dağılımına göre, inanç 358.6 milyon doları yerel pazardan ve kalan 41.8 milyon doları uluslararası sinemaseverlerden olmak üzere küresel olarak toplam 100.4 milyon doları bir araya getirdi. Diğer taraftan, Karınca Adam 3sonrasında satışları düşmeye devam etti. Kokain Ayı geçen hafta büyük bir kısmını ısırmıştı. Sinemasever sayısındaki bu tarihi %70’lik daralmayı şimdi, Marvel Studios’un dünya çapındaki gişe hasılatını 200 milyona çıkaran hayal kırıklığı yaratan başka bir hafta sonu izliyor. Karınca Adam 3 sadece 419,5 milyon dolar.

OKU  Baldur's Gate 3 oyuncusu, cebine 15.000 altın kaçırarak Act 2'nin son boss'unu tek atışta vuruyor

Arka planda Jonathan Majors ile birlikte Creed 3 fragman afişi Michael B. Jordan

Genel olarak, boks dramasının başarısı şunlara atfedilemez: Karınca adam 3yalnız düşüyor. inanç 3 Sylvester Stallone’un dokuzuncudan yokluğu anlamına gelen, her yönden harika eleştiriler aldı. Kayalık film hiç hissedilmedi. Trend bunu garanti ediyor kuantum 2018’i geçemeyecek Karınca Adam ve Yaban Arısı 622,7 milyon dolarlık gişe çetelesi ve çoğu tahmin, toplamda 500 milyon doların biraz üzerinde kazanmasını gerektiriyor.

Neyin spor olarak görüldüğüne bağlı olarak, inanç 3 bir spor filmi için şimdiye kadarki en iyi çıkış olabilir, çünkü Karate çocuk ayrıca bu türdeki diğer birkaç büyük gişe rekorları kıran filmden biridir. Kayalıkmeğer ki Hızlı ve Öfkeli veya Açlık Oyunları Franchise karışıma eklenir. Tüm bunlara şüphesiz gülümseyecek olan bir adam Jonathan Majors. Oyuncu, her iki dizide de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Karınca adam Ve inanç 3vücut geliştirme yolculuğu ile Dergi Düşleri şimdiden bazı Oscar vızıltıları netleştiriyor.

Boks momentumu birkaç hafta daha sürmelidir. inanç 3daha sonra John Wick: Bölüm 4 Keanu Reeves’in başrolde olduğu bir başka aksiyon dolu gerilim filmi için sinemaları devralacak.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Ve inanç 3 şu anda sinemalarda mevcuttur.

DAHA: Bu Sert Vuruşlu Anime, Rocky ile Cyberpunk’ı Karıştırıyor

Kaynak: Son tarih

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.