Oyun Haberleri

Apex Legends Oyuncusu, Revenant İçin İlginç Bir Yenilemeyle Geldi

Revenant Cinematic Apex Legends Rework Idea

Sezon 16’nın yayınlanmasından önce Apex Efsaneleri, bir oyuncu Revenant için bir yeniden çalışma ile geldi. Revenant önümüzdeki sezonda farklı oynayacakken Apex Efsaneleri Sınıf avantajlarının eklenmesi nedeniyle bazı hayranlar, karakterin metada en iyi seçim olmak için daha kapsamlı bir elden geçirmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyor.


Üç yıldan fazla bir süre önce 4. Sezonun başında tanıtılan Revenant, Apex Efsaneleri irfan. O, Loba’nın ebeveynlerinin ölümünden sorumlu bir simülakr ve birkaç sinemada yer aldı. Ne yazık ki, oyun söz konusu olduğunda diğer karakterlere kıyasla o kadar etkili olmadı. Ölüm Totemi gibi bir dizi uygun temaya sahip yeteneklerle donatılmış olarak gelmesine rağmen, Efsane genellikle en düşük seçim oranlarından birine sahiptir. Apex Efsaneleri. Ancak, battle royale’in bir hayranı bunu değiştirmek istiyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Apex Legends Hayranları, Takım Ölüm Maçı Özelliği Üzerine Bölündü

Garmack olarak bilinen bir kullanıcı, Reddit’te Revenant’ı elden geçirmek için sahip oldukları ilgi çekici bir fikri paylaştı. Apex Efsaneleri. Legend’i 2.300 saat oynadıklarını iddia eden Reddit kullanıcısı, yeniden çalışma konseptini Death Totem’e odakladı. Oyuncuya göre, karakterin etkili olabilmesi ve popülaritesinin artması için “güçlendirilmiş bir SOLO yeteneği” haline gelmesi gerekiyordu.

2300 saatlik Revenant oynanışından ve nihai bir düzeltme yapılmadan geçen 3 yılın ardından, işte ölüm toteminin tamamen yeniden işlenmesi için adım: totemi hurdaya çıkar ve onu parlatılmış bir SOLO yeteneği yap. Kulağa OP gibi geliyor ama beni dinleyin! apexlegends’ten

OKU  Epic Games Store, yıl boyunca 40 milyon yeni PC kullanıcısının platforma katılmasıyla 2023'te yaklaşık 586 milyon oyun hediye etti

Reddit gönderisinde garmack, Legend için önerilen değişiklikler hakkında önemli ayrıntılara girdi. Reddit kullanıcısının yorumlarına göre, Revenant’ın yeni Ultimate’ı, Bloodhound’un Beast of the Hunt’ının başlatılmasına benzer şekilde, Totem’i kaybedecek ve yalnızca onu etkileyecekti. Revenant’s Ultimate aktifken, ölüm korumasına ve %30 hız artışına sahip olacak ve bu da hücumda daha etkili bir şekilde baskı yapmasına olanak tanıyacaktır. Nihai yeniden işlemeye ek olarak, garmack, onu öldürmeyi zorlaştıracağını ve dolaylı olarak ölüm korumasını güçlendireceğini iddia ettikleri Efsaneye güçlendirilmiş vermeyi önerdi.

Garmack, Revenant yeniden çalışma konseptini Reddit’te yayınladığından beri, Garmack’in çok sayıda üyesi Apex Efsaneleri topluluk geri bildirimde bulundu. 750’den fazla olumlu oyla, diğer oyunculardan gelen yanıtlar çoğunlukla olumlu oldu. Bir kullanıcı, Ultimate’ı tek başına bir yetenek haline getirmenin, rastgele takım arkadaşlarıyla koordinasyon sağlamaya çalışma sorununu nasıl ortadan kaldıracağına dikkat çekti. Ayrıca diğerleri, Revenant’ı daha “saldırgan bir kanat oyuncusu” olarak oynama olasılığı karşısında heyecanlandı.

Ne yazık ki, Revenant şebekesinin, karakter önemli bir yeniden işleme tabi tutulmadan önce muhtemelen bir süre beklemesi gerekecek. Apex Efsaneleri 16. Sezon yama notlarını yayınladı ve Revenant, yeni sınıf sistemiyle yapılan değişikliklerin ötesinde bir yeniden çalışma alan Efsanelerden biri değil. Bununla birlikte, gelecekte bir noktada Revenant’ın bu doğrultuda bir yeniden çalışmasının eklenme şansı her zaman vardır.

Apex Efsaneleri şu anda Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

OKU  Elden Ring Oyuncusu Tam Doğru Anda Oturuyor

DAHA: Apex Legends’ın Yeni Sınıfları ve Oynanış Avantajları Açıklandı

Kaynak: Dexerto

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.