Oyun Haberleri

Final Fantasy 7 Rebirth Haber Güncellemesi ‘Zamanlama Doğru Olduğunda’ Gelecek

final-fantasy-7-rebirth-update-timing-right-producer

Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş yönetmen Yoshinori Kitase, yeniden yapılanma üçlemesinin yaklaşan ikinci bölümü hakkında belirsiz bir güncelleme yaptı ve gelecekte gelecek bilgilere atıfta bulundu. Klasik RPG yeniden yapımının 2020 sürümü, Cloud’un hikayesine dönüşün Square Enix tarafından yıllardır üzerinde çalışılmasının ardından hayranlardan büyük beğeni topladı. 1997 RPG versiyonunun muazzam başarısıyla birlikte, pek çok hayran, geliştiriciden 2023’ün sonları veya 2024’ün başları için planlanan devam oyunu hakkında bir güncelleme bekliyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

serbest bırakılması Final Fantasy 7 Yeniden Yapımı yedinci ana seri oyununun popülaritesinin yeniden canlanmasıyla birlikte geldi ve çok sayıda yan ürünle birleştirildi. Final Fantasy 7: İlk Asker popüler RPG’nin bir battle royale ortamına geçtiğini gördü. hiç kriz dayalı bir mobil oyun olarak şu anda geliştirilmektedir son fantezi 7 destan. Final Fantasy 7 Yeniden Yapımı ayrıca PS5’e özel olan birkaç yan yana oyun gördü Intergrade bölüm ve son Kriz Çekirdeği: Final Fantasy 7 yeniden yap. Şimdi, Final Fantasy 7 Yeniden Doğuşyönetmeni hikayenin bir sonraki bölümü hakkında hayranlarla dalga geçiyor.

İLGİLİ: Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion Klibi, Orijinal ve Remake Arasındaki Grafik Karşılaştırmasını Gösteriyor

Gematsu ile yapılan son yıl sonu röportajları sırasında, Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş yönetmen Yoshinori Kitase, devam filminin devam eden gelişimi hakkında kısaca konuştu. Kitase, Square Enix’in yeniden yapımları çevreleyen kampanyalarının yarattığı heyecanı dile getirdi ve “zamanlama doğru olduğunda” bir güncellemenin geleceğini iddia etti. Kitase ilk olarak yapımcı olarak görev yaptı. Final Fantasy 7 Yeniden Yapımıorijinal filmin yönetmenliğini üstlenmenin yanı sıra son fantezi 7.

final-fantasy-7-rebirth-yoshinori-kitase-timing

Kitase, güncellemeler hakkında kesin bir bilgi veremezken, Final Fantasy 7 Yeniden Doğuşhayranlar şimdiden yeniden yapım üçlemesinin ikinci bölümü hakkında spekülasyon yapmaya başladı. yeniden doğuş kreatif direktör Tetsuya Nomura, orijinalinden birçok bölgenin olduğunu çoktan ortaya çıkardı. son fantezi 7 geri dönecek yeniden doğuş, ancak aynı sırayla değil. Patronlar, en popüler seçenekler arasında Turks ve Jenova gibi ikonik patronlarla devam oyunuyla ilgili hayran teorilerinin popüler bir noktası oldu.

yaklaşan sürümü Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş 2023 için planlanan uzun süredir devam eden RPG serisindeki iki büyük yeni girişten sadece biri olarak geliyor. 2022 Oyun Ödülleri sırasında gösterilen bir fragman, merakla beklenen oyunun çıkış tarihini onaylayacaktı. Son Fantezi 16gelecek yılın Haziran ayında piyasaya sürülecek. 16 benzer şekilde uzun bir gelişme döngüsü gördü. Final Fantasy 7 Yeniden Yapımı için konsept geliştirme ile üçleme, Son Fantezi 16 2015 gibi erken bir tarihte başladığı bildiriliyor. son fantezi planlanan birden fazla yeni oyunla 2023’te büyük bir yıl geçirecek şekilde ayarlandı.

Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş PS5 için geliştirme aşamasındadır.

DAHA FAZLA BİLGİ: Final Fantasy 7 Rebirth Altın Tabakla Nasıl Başa Çıkmalı?

Kaynak: Gematsu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Apex Legends Hayranları Takım Ölüm Maçı Özelliği Konusunda Bölündü
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir