Oyun Haberleri

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Yayınlanmadan Önce ESRB Tarafından Derecelendirildi

Bayonetta Origins ESRB

ESRB Derecelendirme kurulu, yaklaşan Bayonetta Origins: Cereza ve Kayıp Şeytan hayranların oyun çıkmadan önce oyundan ne beklemesi gerektiğine dair ayrıntılar veren bir derecelendirme. İlk olarak The Game Awards 2022 sırasında duyurulan bu oyun, her şeyi daha öncesine götürecek. Bayonetta 3Umbra Cadısı’nın gençliğinde oynadığı bir macerayla iklimsel sonu ve zaman çizelgesinin başlangıcı. Buna, serinin bilinen gösterişli üçüncü şahıs aksiyon tarzı yerine izometrik bir tepegöz bakış açısı şeklinde gelen çok farklı bir oyun tarzı eşlik ediyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Dev iblislerle savaşan abartılı, heyecan verici ve etkileyici bir yetişkin yerine, karakterin daha tuhaf ve hikaye kitabı benzeri bir maceraya atılan daha genç ve daha az deneyimli bir versiyonuna sahip olduğundan, bu değişiklik oyunun derecelendirmesini etkiler. ESRB’nin web sitesi verdi Bayonetta Origins: Cereza ve Kayıp Şeytan 17 Mart’ta oyunun yayınlanmasından önceki reytingi, hayranlara oyun sırasında şiddet ve diğer unsurlar açısından spin-off’tan ne bekleyecekleri konusunda bir fikir veriyor.

İLİŞKİLİ: Bayonetta’nın Yaratıcısı Hideki Kamiya, Dizinin Gelecek Planlarını Tartışıyor

ESRB, oyuna, hepsi Olgun için M olarak derecelendirilen son üç oyundan farklı olarak bir T derecesi verdi. bu süngü dizi, şiddet, kan ve vahşetin yanı sıra sergilenen müstehcen dil ve müstehcen temalar nedeniyle bu reytinglere önceden sahipti. İle birlikte Bayonetta Kökenleri çok daha samimi bir peri masalı olan ESRB, bunun yerine Animated Blood ve Fantasy Violence dahil olmak üzere terbiyeci bir derecelendirme aracılığıyla bunu yansıtıyor.

OKU  Starfield mod geliştiricisi, terminal ekranlarına karanlık modu ekler; bu da 2330'daki bir mod geliştiricinin yapacağı bir şeydir

Şunlar için özel oyun ayrıntıları: Bayonetta Kökenleri Cereza’nın bir ormanda koşarak bulmacaları çözdüğünü ve sadece iblislerle değil, perilerle de savaştığını anlattığı Derecelendirme Özeti bölümünde de paylaşıldı. Ayrıca, Cereza düşmanlara büyü yaparken savaşın Cheshire’ı yakın dövüş saldırıları için kontrol eden oyuncu tarafından yönetildiğini de not eder. Özet ayrıca, bir yaratığın bir Iron Maiden’ın içine yerleştirildiği bitirme hareketlerini de açıklıyor, bu da önceki ana hat girişlerinden gelen işkence saldırılarının, daha hafif doğasına rağmen bu spin-off’ta kullanılabileceğini gösteriyor. Diğer şiddet görüntüleri arasında bir cadının mızrakla delinmesi, bir diğerinde ise bir canavarın ağzından bir karakterin cesedinin sallandığı bir sekans yer alıyor.

Aksine Bayonetta Kökenleri Daha genç bir Cereza’ya odaklanarak, ana hat oyunlarından unsurlar, oyunun benzersiz sanat tarzına ve yönüne daha iyi uyan tonlamalı yollarla dahil edilecek gibi görünüyor. Oyun, ton ve oynanış açısından eski oyunlardan çok uzak olmasına rağmen, Switch için umut verici bir ayrıcalık gibi görünüyor.

Bayonetta Origins: Cereza ve Kayıp Şeytan Nintendo Switch için 17 Mart 2023’te başlayacak.

DAHA: Geliştirme Aşamasında Olduğu Onaylanan veya Söylentilere Sahip Her AAA Nintendo Switch Oyunu

Kaynak: ESRB

OKU  Gelecek vaat eden deste kurma RPG'si Cross Blitz için demoda bir varil korsan maymunu karıştır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir