Oyun Haberleri

Bethesda, Starfield’la dalga geçmek için internetin rotoskop şakacısını görevlendirdi

Frame of an animation by Joel Haver of a man in a space suit sitting in a cockpit surrounded by succulent plants

Yıldız alanı‘nin lansmanı hepimiz için en sevdiğimiz aksaklıklara, fizik şakalarına ve hatalara kendimizi kaptırmamız için bir davet oldu ve şimdi Bethesda da bu saçmalıkların üstesinden geldi. Popüler YouTube animatörü Joel Haver’a, kendine özgü tuhaf rotoskop stilinde bir Starfield skeçi hazırlaması için sponsor oldu. Ve evet, öyle görünüyor ki Haver’ın da çöp toplama sorunu hepimiz kadar kötü.

Haver’ın tarzına zaten aşina değilseniz, bu biraz Toonami ile uyuyakalıp 2006’da Yetişkin Yüzme ile uyanmaya benziyor. Bilirsiniz, izlememeniz gereken tuhaf çizgi filmler ortaya çıktığında. Videoları keyif veriyor garip teslimat ve saçma RPG sistemleri hakkında uzun uzun anlattılar ve Starfield da bu muameleden tam olarak payını aldı.

Üç şanssız, sözde uzay korsanı, Bethesda’nın ortak RPG oyunlarıyla karşı karşıya gelir: önemsiz, sebepsiz yere boş boş vakit geçiren ve gerçekten acımasız oyuncular. Sorumlu adamın el matkabı gibi görünen bir şeyle donatılmış olmasına aldırış etmeyin.

Haver yeni videonun altında “Bethesda’ya sizin dünyanızda aptal olmam konusunda bana güvendiği ve istediğimi yapmama izin verdiği için çok teşekkür ederim” diyor. “Bir kez daha dört dakikalık bir animasyon yapma görevi bana verildi ve sonunda aşırıya kaçtık.”

Kaçırmış olmanız ihtimaline karşı Larian Studios ayrıca Haver’a bir şaka animasyonu yapması için sponsor oldu. Baldur’s Gate 3’e dayanmaktadır—ve bir de Elden Ring vardı. Eğer gerçekten komik içerik oluşturucuların oyunlarına meme göndermeleri için görevlendirilen büyük RPG’ler çağındaysak, ben de bu konudayım.

Oyun topluluğunda daha fazla Starfield tabanlı şaka için kaçırmayın NPC’ler canavarlar tarafından vücutlandırılıyor konuşmanın ortasında, tüm tuhaf uzay gemileri millet yapıyor ve her zaman önemli olan Thomas modları.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır